تاریخ: ۱۴:۰۸ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سیمان شمال در صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه سود هرسهم را ۲۹۲ریال اعلام کرده است. «سشمال» سود هرسهم را ۲۹۲ریال اعلام کرد

به گزارش رادیو سهام، شرکت سیمان شمال در اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای ۹ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هرسهم را ۲۹۲ریال اعلام کرده است.

این شرکت سود عملیاتی خود را ۲۶۱میلیارد ریال، سود خالص را ۳۱۳میلیارد ریال و سود انباشته را ۶۳۹میلیارد ریال منتشر کرده است.

«سشمال» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی خود در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که از مهمترین اهداف مدیریت در خصوص تولید و فروش محصولات می توان به حفظ بازار موجود و توسعه بازارهای جدید با تولید محصولات متنوع، سعی در راه اندازی خط تولیدسیمان سفید، ایجاد امکان فروش اینترنتی، جذب مشتری از طریق بالا بردن کیفیت محصولات، استفاده از شیوه های نوین در جت بهبود روابط با مشتری  و ارتقای سیستم مدیریت ارتباط بامشتری اشاره کرد.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود به سود انباشته پایان سال مالی منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۷، مبلغ ۵۱۰میلیارد و ۲۰۲میلیون ریال بوده که مبلغ ۱۹میلیارد و ۲۳۰میلیون ریال آن به واسطه اعمال مالیات عملکرد سال ۹۶ به عنوان تعدیلات سنواتی در سال جاری تجدید ارایه شد و رقم سود انباشته پایان سال به مبلغ ۴۹۰میلیارد و ۹۷۲میلیون ریال کاهش یافت.

حتما بخوانید :  قیمت جدید ۳۳ محصول پالایشگاهی برای عرضه در بورس کالا

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

ذوب آهن پیشگام در منطقی کردن قیمت فولاد در بورس کالا
منصور یزدی زاده با بیان اینکه یکی از نقش‌های بورس کالا منطقی کردن قیمت‌هاست بیان کرد ذوب آهن اولین گام را در راستای این امر برای اصلاح قیمت فولاد برداشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.