تاریخ: ۱۰:۴۸ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بررسی گزارشات ماهانه ونیکی طی ۱۰ ماه منتهی به مهر ۹۸ نشان می‌دهد به طور میانگین ۵۰ درصد از واگذاری سهام سود کسب نموده است.

به گزارش رادیو سهام، مجموع سرمایه‌گذاری شرکت سرمایه گذاری ملی ایران در انتهای مهر ماه در شرکت‌های بورسی و غیر بورسی بیش از ۲ هزار و ۱۹۵ میلیارد تومان است. عمده تمرکز ونیکی در شرکت‌های بورسی با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۱۳۷ میلیارد تومان است.

ونیکی به طور کلی در صنایع مختلف با وزن‌های متفاوت سرمایه‌گذاری کرده است اما حجم سرمایه‌گذاری در صنعت محصولات شیمیایی و فلزات اساسی نسبت به دیگر صنایع بیشتر است. حجم سرمایه‌گذاری در این دو صنعت بیش از ۳۵% از کل سرمایه ‌گذاری ونیکی را تشکیل می‌دهند.

سرمایه گذاری ملی ایران در مهر ماه مبلغ ۱۳۳ میلیارد سهام تحصیل نموده و مبلغ ۹۵ میلیارد سهام واگذار نموده است. ونیکی در این ماه مبلغ ۶۰ میلیارد تومان از محل واگذاری سهام سود ساخته است. همچنین در این ماه ونیکی ۸٫۲ میلیارد تومان درآمد حاصل از سود سهام محقق شده کسب نموده است.

بازدهی ۵۰ درصدی واگذاری‌های ونیکی

ونیکی در دوره ۱۰ ماهه منتهی به مهر ۹۸ به طور میانگین در هر ماه ۹۳ میلیارد تومان واگذاری داشته است و با این میانگین واگذاری به طور میانگین سود ۴۵ میلیارد تومانی شناسایی کرده است. از این رو می‌توان میانگین بازدهی ۵۰ درصدی را برای واگذاری سبد سهام بورسی ونیکی در نظر داشت.

حتما بخوانید :  شاخص بورس رکورد تاریخی خود را شکست

بازدهی 50 درصدی ونیکی از واگذاری سهام شرکت‌های بورسی

ونیکی بیش از ۳۲۱ میلیارد تومان از سود سهام درآمد ساخت

ونیکی در مهر ماه ۸٫۲ میلیارد تومان از سود سهام درآمد داشته است. همچنین در دوره ۱۰ ماهه منتهی مهر ۹۸ مبلغ ۳۲۱ میلیارد تومان از سود سهام درآمد داشته است. با توجه به اینکه تیر ماه آخرین ماه از فصل مجامع شرکت‌ها است در این ماه بالاترین میزان سود سهام را شناسایی کرده است. ونیکی در تیر ماه ۱۹۴ میلیارد تومان درآمد از سود سهام شناسایی کرده است.

بازدهی 50 درصدی ونیکی از واگذاری سهام شرکت‌های بورسی

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

امروز ‌شنبه ۱۷ خرداد شاخص کل بورس با رشد خیره‌کننده بیش از ۴۰ هزار واحدی، تا ارتفاع یک میلیون و ۶۸ هزار واحدی بالا رفت که بالاترین ارتفاعی است که تاکنون بورس تهران موفق به فتح شده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.