تاریخ: ۱۴:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

گروه صنعتی پاکشو در مهر ماه درآمد ۱۶۸ میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به میانگین درآمد شش ماه اول ۹۸ شرکت ۲۲ میلیارد تومان درآمد بالاتری ساخته است.

به گزارش رادیو سهام، شرکت صنعتی پاکشو در مهر ماه با فروش ۱۸ هزار تن پودر و مایعات البسه، مابعات و سایر محصولات درآمد ۱۶۸ میلیارد تومانی ساخته است. همچنین پاکشو در دوره ۷ ماهه منتهی به مهر ۹۸ مقدار ۱۱۶ هزارتن فروش داشته است که با این مقدار فروش درآمد تجمیعی یک هزار و ۲۶ میلیارد تومانی ساخته است.

رشد درآمد مهر ماه در پی افزایش مقداری و ریالی فروش

پاکشو به طور میانگین در دوره شش ماه اول ۹۸ درآمد ۱۴۶ میلیاردی ساخته است که ساخت درآمد ۱۶۸ میلیاردی در مهر ماه نشان می‌دهد، پاکشو در مهر ماه بالاتر از میانگین شش ماه اول درآمد ساخته است. پاکشو در مهر ماه نسبت به میانگین شش ماه اول درآمد بالاتری ساخته است. افزایش مقداری فروش در مهر ماه نسبت به میانگین شش ماه اول ۹۸ و همچنین افزایش نرخ فروش در مهر ماه نسبت به میانگین نرخ فروش افزایش یافته است. پاکشو در نیم سال اول به طور میانگین در هر ماه ۱۶ هزار و ۲۸۰ تن فروش داشته است که در مهر ماه پاکشو ۱۸ هزار تن فروش داشته است. همچنین علاوه بر افزایش در مقدار فروش، نرخ فروش محصولات پاکشو رشد داشته است که موجب شده است، پاکشو بالاتر از میانگین درآمد شش ماهه اول درآمد بسازد.

حتما بخوانید :  سود ۱۵۰ تومانی به ازای هر سهم «شرانل» در سال ۹۸

پاکشو در دوره ۷ ماهه منتهی به مهر ۹۷ مبلغ ۵۳۰ میلیارد تومان فروش داشته است که در دوره ۷ ماهه منتهی به مهر ۹۸، مبلغ فروش پاکشو افزایش ۴۹۶ میلیارد تومانی داشته است و به یک هزار و ۲۶ میلیارد تومان رسیده است.

"پاکشو" در مهر ماه بالاتر از میانگین شش ماه اول درآمد ساخت

افزایش ۳۰۰ تنی میانگین فروش پاکشو در سال جاری

درآمد مهرماه پاکشو به دلیل رشد مقداری فروش افزایش یافته است. در مهر ماه ۱۸ هزار تن فروش داشته است. میانگین فروش شش ماه اول ۱۶ هزار و ۱۰۰ تن است که در مهر ماه ۲ هزار تن بالاتر از میانگین شش ماه اول فروش داشته است. بنابراین میانگین مقدار فروش ۷ ماه پاکشو در دوره ۷ ماهه ۳۰۰ تن افزایش یافته و به ۱۶ هزار و ۴۰۰ تن رسیده است. از این رو دلیل اصلی افزایش درآمد مهر ماه پاکشو رشد مقداری فروش شرکت است.

پاکشو در دوره ۷ ماهه منتهی به مهر ۹۷ مقدار ۷۴ هزار تن فروش داشته است که مقدار فروش پاکشو در دوره ۷ ماهه جاری به ۱۱۶ هزار تن رسیده است. بنابراین مقدار فروش پاکشو ۴۰ هزار تن افزایش یافته است.

پوشش ۵۶ درصدی درآمد برآوردی

پاکشو برای سال مالی ۹۸ مقدار فروش ۲۲۰ هزار تنی را پیش بینی کرده است که در دوره ۷ ماهه منتهی به مهر ۹۸ مقدار ۱۱۵ هزار تن فروش عملیاتی داشته است بنابراین توانسته ۵۳% از مقدار فروش برآوردی را پوشش دهد. همچنین برای سال مالی ۹۸ درآمد یک هزار و ۸۲۶ میلیاردی را پیش بینی کرده است که با ساخت درآمد یگ هزار و ۲۶ میلیاردی ۵۶% از درآمد برآوردی را محقق نموده است.

حتما بخوانید :  مزایای گواهی سپرده سکه طلا

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

سهام عدالت کِی نقد می‌شود؟
ارزش شرکت‌های بورسی سهام عدالت در ۱۵ سال اخیر، بیش از ۲۰ برابر شده، اما شرکت‌های غیر بورسی سهام عدالت هنوز ارزش‌گذاری نشده‌اند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.