تاریخ: ۱۵:۴۵ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

هیات مدیره شرکت فنرسازی خاور پیشنهاد افزایش سرمایه ۲۶۷ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریالی، معادل ۱۳۴ درصد را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فنرسازی خاور عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال به ۴۶۷ میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه “خفنر” از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اجرای ماده ۱۴ قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور مورخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی به منظور رونق تولید و ایجاد اشتغال برای اصلاح ساختار مالی با استفاده از معافیت مالیاتی حکم مقرر در تبصره ۱ ماده ۱۴۹ قانون مالیاتهای مستقیم که در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

خبر انتخاب شده برای شما

امروز ‌شنبه ۱۷ خرداد شاخص کل بورس با رشد خیره‌کننده بیش از ۴۰ هزار واحدی، تا ارتفاع یک میلیون و ۶۸ هزار واحدی بالا رفت که بالاترین ارتفاعی است که تاکنون بورس تهران موفق به فتح شده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  روز شگفت‌انگیز برای سهامدارن فولادی