مدیرعامل پتروشیمی نوری خبر داد:
تاریخ: ۱۹:۲۲ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۵

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

پتروشیمی نوری به دنبال پایداری در رویکرد افزایش سودآوری و تنوع‌بخشی در درآمدهاست. حالا اما مدیرعامل این پتروشیمی تاکید کرده که برای تحقق اهداف و سیاست‌گذاری‌ها، طرح‌های توسعه‌ای در این مجموعه در دستور کار هستند.

به گزارش رادیوسهام، فرهاد جوانمردی ضمن اعلام دو طرح پروژه‌ای این شرکت، از تصویب طرح توسعه‌ای پتروشیمی_نوری ضمن اعلام این خبر گفت: نهاد بین المللی کشتیرانی سال ۲۰۲۰ را برای ممنوعیت استفاده از نفت کوره به علت گوگرد بالایی که دارد، تعیین کرده است که در آن تاریخ دیگر کشتی‌ها حق استفاده از این سوخت را ندارند.

وی افزود: از این رو پتروشیمی نوری طرح_شیرین‌سازی_برش_سنگین  را از سال‌های پیش در دستور کار خود قرار داده است. در این پروژه پتروشیمی نوری قصد تولید گازوییل_باکیفیت ( پایین تر از ۱۰ ppm) را دارد.

رئیس اداره بازار سرمایه هلدینگ خلیج فارس در خصوص  مراحل طرح شیرین‌سازی برش سنگین گفت: تاکنون دانش فنی اخذ شده است و امیدواریم این طرح تا پایان سال ۱۴۰۱ به مرحله اجرا برسد.

جوانمردی در خصوص تاثیر این طرح در سود شرکت بیان کرد: اجرای این طرح منجر به افزایش قابل توجه سودآوری و هم‌چنین تنوع‌بخشی به منابع درآمدی فعلی این پتروشیمی می‌شود.

رئیس اداره بازار سرمایه هلدینگ خلیج فارس، جمع آوری_گازهای_مشعل را دیگر پروژه تخصصی این پتروشیمی اعلام و بیان کرد: در این پروژه به دنبال جمع آوری گازهای ارسالی به مشعل و هدایت دوباره آنها برای استفاده بعنوان خوراک هستیم که اکنون در مراحل اولیه اجرا قرار دارد.

حتما بخوانید :  رشد ۳۰۸ واحدی شاخص بورس

منبع: اقتصاد بیدار

خبر انتخاب شده برای شما

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است: تجربه سال‌های گذشته نشان از این دارد که نرخ بنزین به صورت جدی بازار ارز را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد و از این مسیر شاخص بورس را وارد «مسیر صعودی» می‌کند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,