تاریخ: ۱۰:۱۳ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۸

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سایپا قصد دارد افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را انجام دهد. این شرکت امیدوار است قصد دارد این افزایش سرمایه را تا پایان سال جاری به سرانجام برساند.

به گزارش رادیو سهام به نقل از سامانه اطلاع رسانی ناشران (کدال)، براساس آئین نامه اجرایی تبصره ۱ ماده ۱۴۹ اصلاحی قانون مالیاتهای مستقیم (مصوب ۱۳۹۵/۰۱/۱۵ هیات محترم وزیران ) و به استناد ماده ۱۴ حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی (مصوب ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ مجلس) و همچنین براساس مصوبه هیات مدیره ، سایپا در نظر دارد نسبت به افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها شامل زمین ، ساختمان و همچنین سرمایه گذاریهای بلند مدت خود اقدام کند.

در حال حاضر مکاتبات لازم با کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران صورت پذیرفته و به محض اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی مراحل اجرایی این امر کلید خواهد خورد و این شرکت تمامی تلاش خود برای ثبت آن در سال ۱۳۹۸ را مبذول می‌دارد.

منبع:‌دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

تولید محصول جدید در پتروشیمی پارس
"پارس" قرار است محصول جدید را در فرآیند تولید قرار دهد. با عملکرد نیمه نخست امسال «پارس»، چارچوب توسعه این شرکت ترسیم و شرایط برای سرمایه گذاری های جدید در آینده تشریح شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  پتروشیمی ارومیه سال 99 بورسی می‌شود