تاریخ: 16:19 :: 2019/11/12

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت کویر تایر در دوره ۱۰ ماهه منتهی به مهر ۹۸ مبلغ ۳۵۰ میلیارد تومان درآمد داشته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل درآمد پکویر ۱۳۳ میلیارد تومان افزایش یافت.

به گزارش رادیو سهام، کویر تایر در مهر ماه با فروش ۱٫۳ هزار تنی تایر رادیال و فلپ درآمد ۳۵ میلیارد تومانی ساخته است. همچنین پکویر در دوره ۱۰ ماهه منتهی به مهر ۹۸ با فروش ۱۶ هزارتنی این دو محصول درآمد ۳۵۰ میلیارد تومانی ساخته است.

افزایش نرخ فروش تایر رادیال کاستی فروش مهر ماه را جبران کرد

پکویر در دوره ۹ ماهه منتهی به شهریور ۹۸ به طور میانگین درآمد ۳۵ میلیارد تومانی ساخته است اما در مهر ماه درآمد پکویر  بدون افزایش و کاهش توانسته است به اندازه میانگین درآمدی ۹ ماهه درآمد بسازد.

پکویر در دوره ۹ ماهه منتهی به شهریور ۹۸ به طور میانگین در هر ماه ۲٫۴ هزار تن فروش داشته است اما در مهر ماه فروش شرکت افت قابل توجه داشته است و به ۱٫۳ هزار تن رسیده است اما به دلیل افزایش نرخ فروش تایر رادیال، درآمد پکویر کاهش نیافته است. نرخ فروش رادیال به طور میانگین در دوره ۹ ماهه، ۲۱ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان به ازای هر تن بوده که در مهر ماه به قیمت ۲۵ میلیون ۶۴۵ هزار تومان به ازای هر تن رسیده است و مانع از کاهش درآمد مهر ماه پکویر شده است.

حتما بخوانید :  اگر سهام عدالت دارید بخوانید

افزایش ۱۳۳ میلیاردی درآمد پکویر در دوره ۱۰ ماهه

پکویر در دوره ۱۰ ماهه منتهی به مهر ۹۸ درآمد ۳۵۰ میلیارد تومانی ساخته است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۳۳ میلیارد تومانی داشته است. افزایش درآمد پکویر به دلیل رشد نرخ فروش تایر رادیال و افزایش در مقدار فروش تایر رادیال رقم خورده است.

پکویر در دوره ۱۰ ماهه منتهی به آذر ۹۷ مقدار ۱۵٫۳ هزار تن تایر رادیال به فروش رسانده است که در ۱۰ ماهه جاری مقدار فروش تایر رادیال به ۱۵٫۹ هزار تن رسیده است. همچنین تایر رادیال در دوره ۱۰ ماهه منتهی به آذر ۹۷ به طور میانگین به قیمت ۱۳٫۹ میلیون تومان به ازای هر تن به فروش رسیده است که در ۱۰ ماه جاری با رشد ۵۵ درصدی به ۲۱٫۷ میلیون تومان به ازای هر تن رسیده است. بنابراین افزایش قیمت تایر رادیال و افزایش مقدار فروش آن موجب رشد درآمد پکویر در دوره ۱۰ ماهه منتهی به مهر ۹۸ شده است.

درآمد "پکویر" 133 میلیارد افزایش یافت

پوشش ۶۲ درصدی درآمد پکویر طی ۱۰ ماه

پکویر برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ درآمد ۵۶۹ میلیارد تومانی را پیش بینی کرده است که دوره ۱۰ ماهه توانسته است درآمد ۳۵۰ میلیارد تومانی بسازد. بنابراین ۶۲% از درآمد براوردی را در این دوره پوشش داده است.

حتما بخوانید :  زمان عرضه دارا دوم | سقف خرید قیمت ۵ میلیون تومان است

پکویر در انتظار ساخت سود ۲۶ ریالی

انتظار می‌رود پکویر در سال مالی ۹۸ درآمد ۴۲۰ میلیارد تومانی را محقق نموده است که با درنظرگفتن حاشیه سود خالص ۰٫۵ درصدی انتظار می‌رود پکویر سود خالص ۱٫۸ میلیارد تومانی بسازد و برای هر سهم سود ۲۶ ریالی شناسایی نماید.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ۱۰ میلیون نفر از جمعیت کشور باید به جمع دریافت‌کنندگان سهام عدالت اضافه شوند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.