2680, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

دور سوم ثبت نام برای استان‌های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری در حالت توقف موقت قرار دارد و متقاضیان نام نویسی در این طرح در انتظار زمان شروع ثبت نام هستند.

به گزارش رادیو سهام، ثبت نام در طرح مسکن ملی به طور موقت متوقف شده است و متقاضیان سه استان بعدی برای ثبت نام در این طرح در انتظار اعلام زمان ثبت نام هستند.

در ششمین اطلاعیه‌ای که در سامانه طرح اقدام ملی تولید مسکن آمده عنوان شده است: مرحله بعدی ثبت نام مربوط به استان‌های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری است و زمان بازگشایی سامانه برای ثبت نام در سه استان فوق متعاقبا اعلام می‌گردد.

در این طرح قرار است ۴۰۰ هزار واحد مسکن ملی ساخته شود که ثبت نامدور اول آن از روز سه‌شنبه ۲۱ آبان ماه برای چهار استان سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و قم آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۴ آبان ماه ادامه داشت.

در دور دوم که از ساعت ۱۰ شنبه ۲۵ آبان ماه آغاز شد، متقاضیان این طرح برای نام نویسی در سه استان کهگیلویه و بویر احمد، گلستان و کردستان اقدام کردند، در روز اول ثبت نام ظرفیت دو استان کردستان و گلستان تکمیل شد. اما در روز دوم  ثبت نام با قطع شدن اینترنت سامانه نام نویسی نیز با اختلال مواجه شد و تکلیف ظرفیت شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد نامعلوم است.

حتما بخوانید :  قیمت سکه در بازار به چه عددی رسید؟

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

وضعیت نرخ اجاره‌بها در سال آینده چگونه است؟
معاون وزیر راه و شهرسازی می‌گوید: براساس برنامه اعلام شده ابتدای هفته آینده جزئیات دقیق وام مستاجران اعلام خواهد شد. این پول به حساب صاحب‌خانه واریز نمی‌شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.