تاریخ: ۱۵:۵۷ :: ۱۳۹۸/۰۸/۲۹

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۱۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۷۲۷ ریال اعلام شده بود، افزایش ۳۹ درصدی را نشان می‌دهد. اختصاص ۱۰۱۲ ریال به ازای هر سهم "کرماشا"

به گزارش رادیو سهام به نقل از سنا، شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با سرمایه ۳ هزار و ۵۲۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در دوره یاد شده، مبلغ ۳ هزار و ۵۷۰ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳۹ درصدی برخوردار است.

“کرماشا” در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۵۶۴ میلیارد و ۶۳۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۷۲۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

خبر انتخاب شده برای شما

تولید محصول جدید در پتروشیمی پارس
"پارس" قرار است محصول جدید را در فرآیند تولید قرار دهد. با عملکرد نیمه نخست امسال «پارس»، چارچوب توسعه این شرکت ترسیم و شرایط برای سرمایه گذاری های جدید در آینده تشریح شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  افزایش سرمایه پتروشیمی نوری