تاریخ: ۱۱:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۸/۳۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت داروسازی زهراوی در گزارش ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ به ازای هرسهم ۳۴ریال زیان شناسایی کرد.

به گزارش رادیو سهام، شرکت داروسازی زهراوی در صورت های مالی میان دوره ای ۶ماهه، سود عملیاتی خود را ۳۶۹میلیارد ریال، زیان خالص را ۸۴میلیارد و ۷۸میلیون ریال و زیان انباشته یک هزار و ۴۰۷میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود با سرمایه ۲هزار و ۵۰۴میلیارد ریالی از شناسایی زیان ۳۴ریالی به ازای هرسهم خبر داد.

«دزهراوی» در تشریح اهداف و برنامه های راهبردی در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که شرکت در نظر دارد در سال مالی آتی با رشد مقداری فروش و نرخ فروش اقدام به تولید و فروش محصولات با ارزش افزوده بالا از طریق تغییر در ترکیب محصولات و تولید و فروش محصولات جدید اقدام کند. همچنین تعداد فروش برای سال۱۳۹۸ براساس روند عملکرد سال های قبل برآورد شده است. نسبت بهای تمام شده به فروش در سال ۱۳۹۸ برابر با ۶۷درصد است.

این شرکت در نظر دارد در سال مالی آتی از طریق مدیریت بهینه خرید و افزایش تعدادتامین کنندگان داخلی وخارجی و رقابتی کردن این فرآیند اقدام کند.

این شرکت نرخ خرید مواد اولیه برای سال مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ بافرض ۱۰درصد رشد برای خریدهای داخلی و۱۰ درصد رشد برای خریدهای خارجی لحاظ شده است. گفتنی است؛ نرخ ارز برای خرید های خارجی با ارز مبادله ای دلار ۴۲هزار ریال وبرای ارز آزاد دلار ۹۳هزار ریال لحاظ شده است.

حتما بخوانید :  پتروشیمی ارومیه سال 99 بورسی می‌شود

هزینه های اداری و سایر درآمدهای عملیاتی با نرخ رشد ۲۰درصدی لحاظ شده است و هزینه های اداری و سایر درآمدهای عملیاتی با نرخ رشد ۲۰ درصدی لحاظ شده است.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تولید محصول جدید در پتروشیمی پارس
"پارس" قرار است محصول جدید را در فرآیند تولید قرار دهد. با عملکرد نیمه نخست امسال «پارس»، چارچوب توسعه این شرکت ترسیم و شرایط برای سرمایه گذاری های جدید در آینده تشریح شد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.