2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

دبیر اتحادیه طلای تهران می‌گوید: قیمت انس جهانی طلا احتمالا در سال جدید میلادی به هزار و ۶۰۰ دلار می‌رسد و قیمت طلا در بازار داخل نیز افزایش خواهد یافت.

به گزارش رادیو سهام، دبیر اتحادیه طلای تهران در پاسخ به این پرسش که آیا در شرایط نوسان قیمت‌ها سرمایه‌گذاری در طلا امن‌تر است یا سکه؟ گفت: از قدیم‌الایام خرید طلا در جامعه ایران با نگاه سرمایه‌گذاری انجام شده است. در حال حاضر با توجه به سیاست‌گذاری‌های بانک مرکزی حباب سکه حدودا به نقطه صفر رسیده است. توصیه ما به مردم این است که جهت افزایش اشتغالزایی به جای خرید سکه مصنوعات طلا را خریداری کنند.

نادر بذرافشان افزود: در حال حاضر برای رفاه حال مردم صنعتگران درصدد تولید مصنوعاتی هستند که اجرت آنها در بازار ناچیز باشد. چنانچه مردم در بازار طلا قصد سرمایه‌گذاری دارند بهتر است که خرید این نوع مصنوعات را جایگزین خرید طلاهای دست دوم کنند.

او درباره پیش‌بینی خود از قیمت طلا تا پایان سال اظهار کرد: قیمت طلا در بازار داخل به قیمت انس جهانی طلا و قیمت دلار بستگی دارد. آن طور که پیش‌بینی می‌شود قیمت انس جهانی طلا احتمالا در سال جدید میلادی به هزار و ۶۰۰ دلار می‌رسد و با گران شدن قیمت انس جهانی قیمت طلا در بازار داخل نیز افزایش خواهد یافت.

حتما بخوانید :  کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار
رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با بیان اینکه روند کاهشی قیمت خودرو آغاز شده اما تقاضای واقعی برای خرید وجود ندارد، معتقد است که روند بازار خودرو کاملا وابسته به عرضه خودروسازان خواهد بود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.