تاریخ: ۱۴:۰۴ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول از تدوین ۶۰ برنامه اجرایی ایرانول ۱۴۰۰ در راستای استراتژی هشت ساله این شرکت خبر داد.

به گزارش رادیو سهام، به گزارش روابط‌عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، عیسی اسحاقی گفت: با تدوین استراتژی هشت ساله ایرانول (۱۴۰۴-۱۳۹۶) کارها در این شرکت براساس برنامه پیش می‌رود و ۶۰ برنامه اجرایی ایرانول ۱۴۰۰ با برنامه زمان‌بندی شده تدوین شده است که با اجرای این برنامه‌ها شرکت جهش خوبی در اکثر شاخص‌ها خواهد داشت.

وی اظهار کرد: برای اجرای این برنامه‌ها، طرح افزایش سرمایه ایرانول به شرکت تاپیکو ارسال شده است. اسحاقی تاکید کرد: با اجرای استراتژی ایرانول، خام‌فروشی بیس اویل از ۱۴۰ هزار تن سال ۹۴ به ۳۰ هزار تن در سال ۹۷ و فروش محصولات نهایی از ۱۱۰ هزار تن به ۱۷۰ هزار تن افزایش یافت که موجب رشد حدود ۱۱ درصدی سهم بازار و سود شرکت شد.

اسحاقی تاکید کرد: طی ۶ سال اخیر برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، باعث شد تا رکورد تولید، فروش، صادرات، صادرات روغن موتور، سود و کاهش خام‌فروشی شکسته شود و سال گذشته بی‌نظیرترین سال ایرانول با رشد اکثر شاخص‌ها از ابتدای تاسیس تاکنون رقم خورد. وی تصریح کرد: به‌رغم تمام سختی‌ها، نقش تحریم‌ها و کاهش قیمت محصولات صادراتی در سال‌جاری، در هشت ماه ابتدای امسال حدود ۲۰ هزار میلیارد فروش داشتیم که تقریبا به اندازه فروش کل سال گذشته است.

حتما بخوانید :  افزایش 40 هزار و 417 واحدی شاخص بورس تهران

منبع: دنیا اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

بانک خاورمیانه در اردیبهشت ماه سال جاری ۱۶٫۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل افزایش ۳۳ درصدی داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.