تاریخ: ۱۴:۰۸ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

با توجه به میانگین درآمد ۱۱ ماهه منتهی آبان ۹۸ انتظار می‌رود تجارت الکترونیک پارسیان کیش برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ سود ۱۳۳۳ ریالی برای هر سهم شناسایی نماید.

به گزارش رادیو سهام، تجارت الکترونیک پارسیان کیش در آبان ماه درآمد ۲۹ میلیارد تومانی شناسایی کرده است. همچنین در دوره ۱۱ ماهه منتهی به آبان ۹۸ درآمد تجمیعی تاپکیش به ۳۴۹ میلیارد تومان رسیده است.

رشد ۲۵۶ درآمد تجمیعی تاپکیش

تاپکیش در دوره ۱۱ ماهه منتهی به آبان ۹۸ درآمد تجمیعی ۳۴۹ میلیاردی ساخته است در حالی که در دوره ۱۱ ماهه منتهی به آبان ۹۷ درآمد تاپکیش ۹۳ میلیارد تومان است. بنابراین درآمد ۱۱ ماهه تاپکیش رشد ۲۵۶ میلیارد تومانی داشته است.

پیش بینی سود 133 تومانی برای هر سهم «تاپکیش»

درآمد ۲۰۴ میلیاردی تاپکیش از فروش دستگاه کارتخوان

درآمد تجمیعی رشد ۲۵۶ درصدی داشته است که بخش اصلی افزایش درآمد تاپکیش به دلیل رشد بیش از هزار درصدی فروش دستگاه کارتخوان رقم خورده است. تاپکیش در دوره ۱۱ ماهه منتهی به آبان ۹۷ درآمد ۱۵ میلیاردی از محل فروش فروش دستگاه کارتخوان درآمد ساخته است که در ۱۱ ماهه منتهی به آبان سال جاری ۲۰۴ میلیارد تومان از این محل درآمد ساخته است که منجر به افزایش درآمد تاپکیش شده است.

حتما بخوانید :  پتروشیمی ارومیه سال 99 بورسی می‌شود

کاهش درآمد حاصل از فروش دستگاه خودپرداز

تاپکیش در دوره ۱۱ ماهه منتهی به آبان ۹۷ درآمد ۳ میلیارد تومانی از محل فروش دستگاه خودپرداز داشته است که در سال جاری درآمد این محل به ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است که کاهش ۸۲ درصدی درآمد تاپکیش از این محل را نشان می‌دهد.

شناسایی سود ۱۳۳ تومانی برای هر سهم تاپکیش

تاپکیش در دوره ۱۱ ماهه منتهی به آبان ۹۸ به طور میانگین درآمد ۳۲ میلیارد تومانی ساخته است که انتظار می‌رود با ادامه این روند درآمد ۳۸۱ میلیاردی در سال مالی منتهی به آذر ۹۸ شناسایی نماید. همچنین با توجه به میانگین حاشیه سود ۱۴ درصدی تاپکیش در صورت‌های مالی میان دوره‌ای، برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ سود خالص ۵۳ میلیارد تومانی بسازد. بنابراین پیش بینی می‌شود تاپکیش برای سال مالی منتهی به آذر ۹۸ سود ۱۳۳۳ ریالی برای هر سهم شناسایی نماید.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

صعود شاخص بورس به کانال ۳۰۴ هزار واحدی
بازیگران حقیقی معاملات روز سه شنبه را نیز با خریدهای پرحجم خود سپری کردند و بیش از آنکه فروشنده باشند، خریدار بودند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.