تاریخ: ۹:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

میزان فروش ریالی ایران خودرو در مقایسه با ماه گذشته رشدی ۷۶٫۵ درصدی را تجربه کرده و از هزار و ۴۰۷ میلیارد تومان در پایان مهر ماه، به دو هزار و ۴۸۵ میلیارد تومان در انتهای آبان ماه رسید.

به گزارش رادیوسهام به نقل از تجارت نیوز، شرکت ایران خودرو اقدام به انتشار گزارش ماهانه عملکرد تولید و فروش خود در آبان ماه سال جاری کرد؛ میزان فروش ریالی این شرکت در مقایسه با ماه گذشته رشدی ۷۶٫۵ درصدی را تجربه کرده و از هزار و ۴۰۷ میلیارد تومان در پایان مهر ماه، به دو هزار و ۴۸۵ میلیارد تومان در انتهای آبان ماه رسید.

همچنین میزان تولید کلیه خودروهای این شرکت هم در مقایسه با مهر ماه، با رشدی ۵۴ درصدی مواجه شده و از ۲۴ هزار و ۴۰۰ دستگاه در مهر ماه به ۳۷ هزار و ۵۶۳ دستگاه در پایان آبان ماه رسیده است.

در همین راستا تولید گروه خودرویی پژو در این ماه با رشدی ۵۲ درصدی، از ۱۷ هزار و ۶۰۹ دستگاه در مهر ماه به ۲۶ هزار و ۸۹۳ دستگاه در آبان رسید. همچنین فروش این گروه خودرویی هم در آبان ماه با افزایش قابل توجهی روبرو شده و از ۱۷ هزار و ۹۸۸ دستگاه در مهر به ۳۱ هزار و ۵۱۶ دستگاه در آبان رسیده و رشدی ۷۵ درصدی را تجربه کرده است.

حتما بخوانید :  "سپاها" به سود رسید

گروه خودرویی سمند نیز در تولید و فروش نیز رشد مناسبی را در آبان ماه تجربه کرد؛ این گروه خودرویی در بخش تولید با ۱۰۷ درصد رشد از ۳۴۵۰ دستگاه در مهر ماه، به ۷۱۵۹ دستگاه در آبان ماه رسید. این گروه در بخش فروش هم از ۳۸۰۵ دستگاه در مهر ماه، به ۶۸۹۲ دستگاه در آبان ماه رسید و رشدی ۸۱ درصدی را تجربه کرد.

رشد ۷۶ درصدی فروش ایران خودرو در آبان ماه

خبر انتخاب شده برای شما

بانک خاورمیانه در اردیبهشت ماه سال جاری ۱۶٫۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل افزایش ۳۳ درصدی داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.