تاریخ: ۱۵:۳۸ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۳

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

معاون ناشران و اعضای بورس اوراق بهادار تهران شرکت‌هایی که آمادگی عرضه اولیه دارند را به سه دسته تقسیم کرد که از میان آن‌ها به نظر می‌رسد شرکت‌هایی از گروه کشاورزی و شوینده در ابتدای صف عرضه قرار دارند. چه شرکت‌هایی آماده عرضه اولیه در بورس هستند؟

به گزارش رادیو سهام، مجید نوروزی، معاون ناشران و اعضای بورس اوراق بهادار تهران در مورد آخرین خبرها از عرضه اولیه شرکت های آماده عرضه ددر بورس، اعلام کرد: وضعیت عرضه‌های اولیه بورس اوراق بهادار تهران را می‌توان در قالب سه دسته اصلی ارائه کرد.

وی گفت: دسته اول شامل شرکت‌های در دست عرضه هستند که در حال حاضر دو شرکت در حوزه‌های کشاورزی- دامداری و شوینده با سرمایه اسمی بالغ بر ۳۳۵۰ میلیارد ریال در دست درج و عرضه بوده که ان شاالله پس از درج، به زودی در بازار عرضه خواهند شد.

نوروزی دسته دوم را شرکت‌های در آستانه پذیرش عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ۸ شرکت در حوزه‌های مختلف از قبیل چند رشته‌ای صنعتی، سیمان، فولاد، غذایی و مالی با سرمایه اسمی بالغ بر ۹۲ هزار میلیارد ریال در آستانه پذیرش بوده که پیش بینی می‌شود حداقل نیمی از آنها تا پایان سال ۱۳۹۸ عرضه می‌شوند.

به گفته معاون بورس تهران، برخی شرکت‌ها نیز در حال آماده سازی برای پذیرش هستند که در حال حاضر ۲۷ شرکت در حوزه‌های مختلف از قبیل پتروشیمی، بانکی، سیمانی، باطری سازی، تفریحی و گردشگری، لیزینگ و فولادی در حال تکمیل مدارک و مستندات جهت طرح در جلسه هیئت پذیرش هستند.

حتما بخوانید :  عرضه اولیه شستا در سال 99 انجام می‌شود؟

منبع: فارس

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "پترول"
ارزش بازار گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۴ هزار و ۸۲۴ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال به ۶۷ هزار و ۵۰۳ میلیارد و ۲۳۸ میلیون ریال رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: