تاریخ: 8:47 :: 2019/12/05

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت های تولیدی چدن سازان، کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی و غلتک سازان سپاهان درباره وضعیت افزایش سرمایه های خود گزارش هایی را منتشر کردند.

به گزارش رادیو سهام، شرکت تولیدی چدن سازان در گزارش خود، از صدور مجوز افزایش سرمایه ۷۰درصدی شرکت خبر داد.

«چدن» با سرمایه فعلی یک هزار میلیارد ریالی قصد دارد سرمایه خود را با افزایش ۷۰۰میلیارد ریالی، به یک هزار و ۷۰۰میلیارد ریال معادل ۷۰درصد افزایش دهد. این افزایش سرمایه قرار است از محل سود انباشته تامین شود و صرف تأمین مخارج انجام شده و تکمیل طرح ‌های در دست اقدام، تامین سرمایه در گردش (جهت خرید غلتکهای ضایعاتی) و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت سنگین صنعت کوهپایه شود.

از سوی دیگر مجوز افزایش سرمایه ۴۱درصدی شرکت کارخانجات تولیدی شیشه دارویی رازی صادر شد. «کرازی» اعلام کرد با توجه به اینکه سرمایه فعلی شرکت ۸۵۰میلیارد ریال است و این شرکت قصد اصلاح ساختار مالی و تامین سرمایه در گردش را دارد، سرمایه خود را به یک هزار و ۸۵۰میلیارد ریال معادل ۴۱درصد افزایش می دهد. گفتنی است؛ این افزایش سرمایه از محل سود انباشته تامین می شود.

شرکت غلتک سازان سپاهان نیز افزایش سرمایه ۶۲درصدی را در دست اقدام دارد که مجوز آن نیز صادر شده است. سرمایه این شرکت ۳۷۵میلیارد ریال بود که با افزایش ۲۲۵میلیارد ریالی معادل ۶۱درصد افزایش می یابد و به مبلغ ۶۰۰میلیارد ریال می رسد. این اقدام از محل سود انباشته تامین شده و جهت جلوگیری از خروج منابع، جبران مخارج طرح های در دست اجرا و اجرای طرح های توسعه ای عملیاتی می شود.

حتما بخوانید :  تغییر سیستم معاملات بورس تهران تا سه ماه آینده

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

خبرهای تازه در مورد عرضه سهام «تامین سرمایه امین»
شرکت تامین سرمایه امین در حالی فردا ۱۵ درصد از سهام خود را با نماد «امین» عرضه می‌کند که قیمت کشف شده آن بیش از ۸۰ درصد ارزش محاسبه شده این نماد است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.