تاریخ: ۴:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

2067, 
[ratings]

این شرکت در آبان ماه با افت فروش همراه بود و با افتی ۳۹ درصدی، از ۱۷ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان در مهر ماه، به ۱۰ میلیارد و ۷۶۲ میلیون تومان در پایان آبان ماه رسید. بررسی آخرین وضعیت "فلوله" | این نماد بورسی چقدر قابل اتکاست؟

به گزارش رادیو سهام، شرکت لوله و ماشین سازی ایران با نماد فلوله، اقدام به انتشار گزارش عملکرد تولید و فروش خود در ماه آبان کرد.

این شرکت در آبان ماه با افت فروش همراه بود و با افتی ۳۹ درصدی، از ۱۷ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان در مهر ماه، به ۱۰ میلیارد و ۷۶۲ میلیون تومان در پایان آبان ماه رسید.

در همین راستا، فلوله در آبان ماه قادر به ادامه روند فروش لوله‌های نشکن خود در مهر ماه خود نبود؛ فروش این محصول در آبان با افتی ۴۱ درصدی همراه بود و از ۱۳ میلیارد و ۶۹۱ میلیون تومان در مهر به هشت میلیارد و ۲۹ میلیون تومان رسید.

دیگ شوفاژ شرکت فلوله اما با رشد فروش همراه بود و از یک میلیارد و ۶۳ میلیون تومان در مهر به یک میلیارد و ۸۶۹ میلیون تومان در آبان ماه رسید و رشدی ۷۵ درصدی را تجربه کرد.

لوله و ماشین سازی ایران در ادامه اما سایر محصولات چدنی خود را نیز کمتر فروخت و به این ترتیب با ثبت کاهشی ۷۰ درصدی، از دو میلیارد ۹۳۸ میلیون تومان در مهر به ۸۶۳ میلیون تومان رسید.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

«فولاژ» به ازای هر سهم سود 44 تومانی در 3 ماه گذشته ساخته است
شرکت فولاد آلیاژی ایران که این ماه ۱۴ درصد افت در مقدار فروش خود را تجربه کرده است با افزایش ۱۱ درصدی نرخ محصولات خود به درآمد ۶۹۰ میلیارد تومانی رسیده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.