تاریخ: ۸:۳۱ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

این شرکت در آبان ماه با افت فروش همراه بود و با افتی ۳۹ درصدی، از ۱۷ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان در مهر ماه، به ۱۰ میلیارد و ۷۶۲ میلیون تومان در پایان آبان ماه رسید. بررسی آخرین وضعیت "فلوله" | این نماد بورسی چقدر قابل اتکاست؟

به گزارش رادیو سهام، شرکت لوله و ماشین سازی ایران با نماد فلوله، اقدام به انتشار گزارش عملکرد تولید و فروش خود در ماه آبان کرد.

این شرکت در آبان ماه با افت فروش همراه بود و با افتی ۳۹ درصدی، از ۱۷ میلیارد و ۶۹۲ میلیون تومان در مهر ماه، به ۱۰ میلیارد و ۷۶۲ میلیون تومان در پایان آبان ماه رسید.

در همین راستا، فلوله در آبان ماه قادر به ادامه روند فروش لوله‌های نشکن خود در مهر ماه خود نبود؛ فروش این محصول در آبان با افتی ۴۱ درصدی همراه بود و از ۱۳ میلیارد و ۶۹۱ میلیون تومان در مهر به هشت میلیارد و ۲۹ میلیون تومان رسید.

دیگ شوفاژ شرکت فلوله اما با رشد فروش همراه بود و از یک میلیارد و ۶۳ میلیون تومان در مهر به یک میلیارد و ۸۶۹ میلیون تومان در آبان ماه رسید و رشدی ۷۵ درصدی را تجربه کرد.

لوله و ماشین سازی ایران در ادامه اما سایر محصولات چدنی خود را نیز کمتر فروخت و به این ترتیب با ثبت کاهشی ۷۰ درصدی، از دو میلیارد ۹۳۸ میلیون تومان در مهر به ۸۶۳ میلیون تومان رسید.

حتما بخوانید :  ريسک بورس از همه بازارها کمتر است

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

رشد 656 واحدی شاخص کل بورس
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با جهش ۱۰۵۱۶ واحد به رکورد جدیدی دست یافت و به رقم بی‌سابقه ۴۰۹ هزار و ۹۶۲ واحد رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.