2680, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه جزییات ثبت‌نام طرح ملی مسکن استان‌های باقی‌مانده در ۴ فاز را تشریح کرد و گفت: ثبت‌نام جدید از فردا ۱۹ آذر آغاز می‌شود. ثبت‌نام جدید طرح ملی مسکن فردا آغاز می‌شود

به گزارش رادیو سهام، پروانه اصلانی با اعلام این‌که فازهای ۴ تا ۷ ثبت نام طرح ملی مسکن برای استان‌های سراسر کشور تا ۳۰ آذرماه به طول می‌انجامد، اظهار کرد: در فاز بعدی (چهارم) ثبت‌نام طرح ملی مسکن در ۶ استان‌ سمنان، ایلام، سمنان، سیستان و بلوچستان (ایرانشهر)، آذربایجان غربی و خراسان رضوی فردا آغاز می‌شود.

وی با بیان این‌که ثبت‌نام این استان‌ها طی ۳ روز انجام می‌شود، ادامه داد: فاز ۵ ثبت‌نام طرح ملی مسکن از ۲۳ آذرماه در ۶ استان اصفهان، زنجان، گیلان، هرمزگان، مازندران و لرستان آغاز خواهد شد.

​وی بیان کرد: در فاز ششم، ۲۶ آذرماه ثبت‌نام طرح ملی مسکن برای استان‌های فارس (لارستان) اردبیل، آذربایجان‌ شرقی، مرکزی و بوشهر انجام می‌شود.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن همچنین از شروع ثبت‌نام طرح ملی مسکن استان‌های تهران، البرز، قزوین و جنوب کرمان طی روز ۳۰ آذرماه و به مدت ۳ روز خب رداد.

‌پیش از این وزارت راه و شهرسازی طی سه فاز ثبت‌نام طرح ملی مسکن را انجام داده است. ساعت ۱۰ صبح روز ۱۶ آذرماه ساعت ۱۰ ثبت‌نام طرح ملی مسکن ۵ استان همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه شامل ۶۹ شهر آغاز شد که حدود ۲ ساعت بعد ظرفیت ۶۳ شهر تکمیل شده بود.

حتما بخوانید :  مردم یارانه جدید می گیرند+ جزییات

قرار است از ۳۰ آذرماه ثبت‌نام طرح مذکور در تهران آغاز شود؛ بر این اساس ثبت‌نام‌ها برای تهرانسر، شهر جدید پردیس و پرند انجام خواهد شد. دیروز معاون وزیر راه و شهرسازی از حذف اندیشه به‌عنوان یکی از شهرهای جدید پایتخت به دلیل نبود زمین در طرح ملی مسکن خبر داده بود. این احتمال وجود دارد ثبت‌نام طرح ملی مسکن برای پروژه تهرانسر نیز با یک سری محدودیت انجام شود، چراکه یکی از مجموعه‌های دولتی ادعای مالکیت زمین‌های در نظر گرفته شده برای ساخت‌وساز این پروژه را دارد. این احتمال نیز وجود دارد که در ثبت‌نام طرح ملی مسکن برای تهرانسر برخی مجموعه‌های دولتی در اولویت قرار بگیرند.

منبع: تسنیم

خبر انتخاب شده برای شما

پیش‌بینی قیمت مسکن تا پایان شهریور
یک کارشناس، سودهای سفته بازانه، انتظارات تورمی و ورود نقدینگی از بورس به بازار مسکن را در رشد قیمت خانه موثر دانست و گفت: با اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی و مالیات بر عایدی سرمایه، روند رشد قیمت مسکن متوقف می شود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.