تاریخ: ۱۴:۱۲ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بانک سینا در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۷۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به صورت های مالی حسابرسی نشده که سود هر سهم ۸۴ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۰۲ درصدی برخوردار بود. سود هر سهم "وسینا" ۱۰۲ درصد افزایش داشت

به گزارش رادیو سهام، بانک سینا با سرمایه ۱۰ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

بانک سینا در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۷۰۳ میلیارد و ۲۶۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۱۷۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۴۳ درصدی برخوردار است.

این شرکت سود انباشته پایان دوره را با افزایش ۱۴۱ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ یک هزار و ۵۷۳ میلیارد و ۱۹۸ میلیون ریال اعلام کرده است.

لازم به ذکر است این شرکت کاهش در جمع هزینه ها در گزارش حسابرسی شده را دلیل افزایش ۱۰۲ درصدی در سود هر سهم نسبت به گزارش حسابرسی نشده اعلام کرده است.

“وسینا” در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶۹۹ میلیارد و ۵۷۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۷۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

حتما بخوانید :  کسب سود ۲ هزار میلیارد ریالی "ومعادن"

همچنین براساس این گزارش، بانک سینا در صورت های مالی تلفیقی ۶ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۳۷۱ درصدی نسبت به سال گذشته، ۲۴۵ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۴۴۶ میلیارد و ۵۴۵ میلیون ریال اعلام کرده بود.

منبع: سینا

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "پترول"
ارزش بازار گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۴ هزار و ۸۲۴ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال به ۶۷ هزار و ۵۰۳ میلیارد و ۲۳۸ میلیون ریال رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.