تاریخ: ۱۱:۰۴ :: ۱۳۹۸/۰۹/۲۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت سرامیک‌های صنعتی اردکان با فروش ۵۷۷۵ تنی محصولات طی دوره ۸ ماهه توانتسه است ۷۶% از مقدار فروش برآوردی برای سال ۹۸ را پوشش دهد. 

به گزارش رادیو سهام، سرامیک‌های صنعتی اردکان در آبان ماه با فروش ۵۱۰ تنی، درآمد ۹ میلیارد تومانی ساخته است. همچنین در دوره ۸ ماهه منتهی به آبان ۹۸ درآمد ۷۵٫۶ میلیارد تومانی ساخته است.

افت اندک درآمد کسرا در آبان

درآمد آبان ماه کسرا نسبت به مهر ماه کاهش اندک داشته است. کسرا در مهر ماه درآمد ۹ میلیاردو ۱۴۰ میلیون تومانی داشته است که در آبان ماه به ۹ میلیارد تومان رسیده است. بنابراین درآمد آبان ماه نسبت به مهر ماه کاهش ۱۴۰ میلیون تومانی داشته است.

درآمد تجمیعی کسرا ۵۲ میلیارد افزایش یافت

درآمد تجمیعی کسرا به دلیل افزایش مقدار فروش و افزایش نرخ فروش محصولات رقم خورده است. کسرا در دوره ۸ ماهه منتهی به آبان ۹۷ درآمد ۲۴ میلیاردی داشته است که در دوره ۸ ماهه منتهی به آبان ۹۸ به ۷۶ میلیارد تومان رسیده است. بنابراین درآمد تجمیعی کسرا افزایش ۵۲ میلیاردی داشته است.

فروش کسرا بالاتر از ۴ هزار تن شد

درآمد تجمیعی کسرا به دلیل افزایش مقدار فروش و همچنین افزایش نرخ فروش محصولات روی داده است. کسرا در ۸ ماهه سال ۹۷ مقدار ۲۴۶۰ تن فروش داشته است که در ۸ ماهه سال جاری مقدار فروش به ۴۳۸۱ تن رسیده است.

حتما بخوانید :  تحقق «جهش تولید» با تامین مالی از طریق بازار سرمایه

افزایش ۷۵ درصدی نرخ فروش محصولات کسرا

علاوه بر افزایش مقداری فروش، نرخ فروش محصولات کسرا رشد قابل توجه داشته است. بالاترین درصد افزایش نرخ فروش، مربوط به لاینر است. هر کیلوگرم لاینر در دوره ۸ ماهه ۹۷ به طور میانگین به نرخ ۱۱۹ هزار ریال به فروش رسیده است که در دوره ۸ ماهه سال جاری به قیمت ۲۳۵ هزار ریال به فروش رسیده است.

گلوله‌های سیلیسی بیشترین وزن را در سبد درآمد کسرا دارد که نرخ فروش این محصول در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۵۷ درصدی داشته است.

بنابراین به طور میانگین نرخ فروش محصولات کسرا در ۸ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۷۵ درصدی را تجربه کرده‌اند.

کسرا برای سال مالی ۹۸ مقدار فروش ۵۷۷۵ تنی را پیش بینی کرده است که با فروش ۴۳۸۱ تن محصول در دوره ۸ ماهه توانسته است ۷۶% از مقدار فروش برآوردی را پوشش دهد. همچنین برای سال مالی ۹۸ درآمد ۱۱۰ میلیارد تومانی را پیش بینی کرده است که با ساخت درآمد ۷۶ میلیاردی طی ۸ ماه، توانسته است ۶۹% از درآمد برآوردی را محقق نماید.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه "پترول"
ارزش بازار گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، با افزایش ۴ هزار و ۸۲۴ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال به ۶۷ هزار و ۵۰۳ میلیارد و ۲۳۸ میلیون ریال رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.