در مجمع پتروشیمی نوری مشخص شد:

2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

این مجمع که با هدف انتخاب اعضای هیئت مدیره برگزار شده بود، با حضور بیش از ۸۴ درصد سهام‌داران رسمیت یافت و صنایع پتروشیمی خلیج فارس از مدیریت این شرکت خارج شد. خروج پتروشیمی خلیج فارس از مدیریت «نوری»

به گزارش رادیو سهام، مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت نوری در روز شنبه، ۳۰ آذر ماه سال جاری برگزار شد.

این مجمع که با هدف انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید شرکت برگزار شده بود، با حضور بیش از ۸۴ درصد سهام‌داران رسمیت یافت.

بر اساس این گزارش، آخرین اعضای هیات مدیره در سال مالی مورد گزارش، به ترتیب «شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس» ، «شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین» ، «شرکت پتروشیمی بندر امام» ، «شرکت پتروشیمی مبین» و «شرکت مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی» بوده که مدیریت عامل این شرکت نیز در اختیار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بود.

اما بر اساس تصمیم مجمع، اعضای هیئت مدیره جدید انتخاب شدند؛ این اعضا عبارتند از «شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین» ، «شرکت پتروشیمی هنگام» ، «شرکت پتروشیمی کارون» «کود شیمیایی اوره هرمز» و «گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان» و این صورت، صنایع پتروشیمی خلیج فارس از هیئت مدیره این شرکت خارج شد.

نماد این شرکت در بورس به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده متوقف شده بود، که انتظار می‌رود به زودی بازگشایی شود.

حتما بخوانید :  هشدار به بورس بازان| نشانه‌هایی که در بازار سرمایه باید از آنها ترسید

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در حال حاضر ۱۴ درصد مردم دارای کد معاملاتی بورسی هستند و سرمایه‌گذاری در بورس در بازه سه تا پنج ساله بیش‌تر از بازار طلا و ارز بازدهی دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.