مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری اهداف مطرح کرد
تاریخ: ۱۶:۱۱ :: ۱۳۹۸/۱۰/۱۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مصطفی امیدقائمی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اهداف حمله تروریستی به کاروان سردار سپاه اسلام بسیار منزجرکننده دانست و به سهامداران توصیه کرد از رفتارهای هیجانی و شتابزده پرهیز کنند. حمایت بی‌نظیر حقوقی‌ها از بورس تهران

به گزارش رادیو سهام، مصطفی امیدقائمی، ضمن گرامی داشت نام سردار شهید اسلام، سردار سلیمانی به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گفت: حمله تروریستی به کاروان سردار سپاه اسلام بسیار منزجر کننده بود و قلب تمامی ایرانیان را به درد آورده است. من ضمن گرامیداشت یاد سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی، به سهامداران توصیه می کنم از رفتارهای شتابزده پرهیز کنند و عاقلانه معاملات را پیگیری کنند.

وی ادامه داد: تا این لحظه سرمایه‌گذاران حقوقی حمایت‌های خوبی از بازار سرمایه انجام دادند به نحوی که در اکثر نمادها شاهد کاهش عرضه هستیم.

امیدقائمی ادامه داد: در حال حاضر و به دنبال حمایت حقوقی ها از بازار سرمایه، مشاهده می شود که حجم معاملات ریالی بسیار بالاست و  نقدشوندگی بازار سرمایه کشور با قدرت جریان دارد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اهداف با اشاره به سابقه تاریخی اتفاقات مشابه مانند تحریم‌ها و اثر آن بر بازار سرمایه گفت: به نظر می‌رسد اگر سرمایه‌گذاران مبتنی بر واقعیت‌ها تصمیم بگیرند و هیجانی عمل نکنند، می‌توانند به سودهای بهتری دست پیدا  کنند. در نظر داشته باشید در چنین مواقعی نباید شتابزده عمل کرد و نباید برخی ریسک های سیاسی را در بازار سرمایه وارد کرد.

خبر انتخاب شده برای شما

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: در حال حاضر ۱۴ درصد مردم دارای کد معاملاتی بورسی هستند و سرمایه‌گذاری در بورس در بازه سه تا پنج ساله بیش‌تر از بازار طلا و ارز بازدهی دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  افزایش ظرفیت تولید پتروشیمی در سال «جهش تولید»