تاریخ: 11:26 :: 2020/02/15

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

جزییات افزایش سرمایه چهار شرکت بورسی اعلام شد.

به گزارش رادیوسهام، این جزییات به شرح زیر است:

۱- خکار: حسابرس با افزایش سرمایه ۲۰ درصد ایرکا پارت صنعت از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور الف) افزایش مبلغ سرمایه شرکت در راستای قوانین و ضوابط سازمان بورس اوراق بهادار ب) اصلاح ساختار مالی موافقت کرد.

۲- خساپا: پیش تر افزایش سرمایه ۴۴۰ درصدی سایپا از تجدید ارزیابی دارایی ها اعلام شده بود، بنابراین گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۳۹,۲۶۶,۶۷۵ ریال به مبلغ ۲۱۲,۲۰۲,۸۳۸ ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختار سرمایه و خروج از شمول ماده ۱۴۱ قانون تجارت که در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده در فایل گزارش سایپا، ارزش «خپارس» ۶۸۰۰ میلیارد تومان ، «وساپا» ۴۹۱۹ میلیارد تومان «ولساپا» ۱۶۶۶ میلیارد تومان، «ورنا» ۴۱۴۲۹ میلیارد تومان ،«خزامیا» ۱۲۳۵ میلیارد تومان ارزش گذاری شده است.

۳- غشوکو: شوکوپارس هم از افزایش سرمایه منتهی نه از تجدید خبر داد. گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ ۳۶,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و بهبود وضعیت مالکانه و گسترش فعالیتهای شرکت که در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ به تصویب هیئت مدیره رسید و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شد.

حتما بخوانید :  جهش ۹ هزار درصدی در سود هر سهم "وبصادر"

۴- حریل: ریل پرداز سیر اعلام کرد که در مجمع افزایش سرمایه ۷۰ درصدی را از محل مازاد تجدید ارزیابی تصویب کرد. تاریخ جلسه تصویب دیروز بود که سرمایه فعلی: ۱,۹۶۰,۰۰۰ میلیون ریال و مبلغ افزایش سرمایه: ۱,۳۶۴,۹۶۲ میلیون ریال است.

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

تصویب دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی
جلسات غیرعلنی امروز مجلس درحالی با حضور وزیر اقتصاد و وزیر صمت برگزار شد که رئیس مجلس از توافق مجلس و دولت درباره بازار فولاد خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.