تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۸/۱۱/۲۷

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت کارخانجات قند قزوین در صورت های مالی ۹ماهه از سود ۷۵۱ریالی به ازای هرسهم خبر داد. سود ۷۵۱ریالی برای هرسهم «قزوین»

به گزارش رادیو سهام، شرکت کارخانجات قند قزوین در اطلاعیه ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸، سود انباشته این دوره را ۴۳۵میلیارد و ۴۶۶میلیون ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته با افت ۱۶درصدی مواجه شده است.

این شرکت سود عملیاتی دوره ۹ماهه را ۲۸۵میلیارد ریال و سود خالص را ۲۴۸میلیارد ریال اعلام کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته به ترتیب با افت ۳درصدی و رشد ۳درصدی همراه شده است.

«قزوین» در تشریح اهداف خود اعلام کرده است که قصد افزایش جذب مواد اولیه(چغندرقند) را دارد. همچنین افزایش راندمان تولید شکر، افزایش کیفیت محصولات تولیدی و افزایش سهم از بازار فروش را در برنامه خود قرار داده است.

از سوی دیگر این شرکت در ۹ماه فعالیت خود توانسته ۳۹هزار و ۳۲تن از محصولات خود را به ارزش یک هزار و ۲۵۶میلیارد و ۵۷۰میلیون ریال به فروش برساند و از این محل سود ناخالص ۲۹۹میلیارد و ۶۲۵میلیون ریالی شناسایی کند.

همچنین برای دوره مالی ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸، پیش بینی کرده است فروش شرکت ۲۴هزار و ۳۲۳تن به ارزش ۶۸۴میلیاردو ۷۴۸میلیون ریال خواهد بود.

حتما بخوانید :  تازه ترين گمانه زنی ها از زمان و شرايط نخستین عرضه اولیه سال 99

«قزوین» در برآوردی که از تغییرات نرخ فروش محصولات و نرخ خرید مواد اولیه دارد اعلام کرده که نرخ فروش محصولات برای دوره ۳ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ با توجه به وضعیت عرضه و تقاضای بازار پیش بینی می شود شکر با نرخ مصوب بهفروش برساند. علاوه بر این نرخ مصوب خرید هرکیلو چغندر بهاره با عیار ١۶درصد به مبلغ  ۳هزار و ۷۴۶ریال کمک کرایه مصوب دولتی به ازای کیلو چغندر به مبلغ ۶١۵ریال اعلام می شود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تولید محصول جدید در پتروشیمی پارس
پتروشیمی پارس رکورد تولید خود را در سال ۹۸ شکست.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.