2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ویتانا با حضور صاحبان ۹۳/ ۸۸ درصد از سهام آن برگزار شد. برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «غویتا»

به گزارش رادیو سهام، در این مجمع که ریاست آن بر عهده رضا صحرایی، نظارت آن بر عهده آقایان محمد مهدی صاحبقرانی و رضا نادری و دبیری آن بر عهده مصطفی صنعتکار بود، تقسیم ۵۵۰ ریال سود به تصویب سهامداران رسید.

در ابتدای این جلسه محمدرضا فخرالدینی، مدیرعامل شرکت ویتانا به قرائت گزارش عملکرد شرکت برای سال مالی ۹۸ پرداخت و گفت: فروش سال ٩٨شرکت معادل ٢١ هزار تن به ارزش مالی ٣٣۵ میلیارد تومان بوده است.

فخرالدینی افزود: فروش این شرکت طی سال گذشته ١۵ هزار تن به ارزش ١۵۴ میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته معادل ۳۳ درصد رشد داشته است. وی بیان کرد: شرکت به کشورهای عراق، افغانستان و لبنان صادرات دارد که مدتی است صادرات به کشور چین را نیز آغاز کرده است، اما درحال‌حاضر به‌دلیل ویروس کرونا این امر متوقف شده است.

در این مجمع صورت‌های مالی شرکت شامل صورت سود و زیان و ترازنامه به تصویب رسید و روزنامه «دنیای‌اقتصاد» به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت برای سال مالی ۹۹ انتخاب شد.

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

بهادر بیژنی گفت: با توجه به امضای توافقنامه ها و تعریف پروژه های مشترک با بورس دیگر کشورها، حضور خریداران و فروشندگان خارجی در بورس کالا دور نخواهد بود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  تحلیل عرضه اولیه چهارشنبه | گران‌فروشی عیان در سهام تازه‌وارد