تاریخ: ۱۱:۱۸ :: ۱۳۹۸/۱۲/۰۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام پدیده شیمی قرن دیروز درحالی در بازار دوم بورس صورت گرفت که این عرضه اولیه رکوردهای جدید به همراه داشت. رکوردشکنی جدید «قرن»

به گزارش رادیو سهام، در جلسه معارفه‌ای که روز گذشته (چهارشنبه) با حضور مدیران شرکت برگزار شد، محمدباقر فاضلیان رئیس هیات مدیره و نماینده سهامدار عمده با اشاره به اینکه «قرن» پس از یک دهه تلاش به بزرگ‌ترین تولید‌کننده محصولات شوینده در ایران تبدیل شده است، گفت: مجموعه کارخانه اصلی این شرکت در استان زنجان و بخش دیگر در اشتهارد قرار گرفته است. همچنین کلیه تجهیزات در داخل تهیه شده است.

در ادامه عبدالرضا مظفری، مدیرعامل شرکت نیز با اشاره به تاسیس پدیده شیمی قرن در فروردین سال ۸۹ خاطرنشان کرد: این شرکت طی مدت ۱۰ سال اخیر با دو برند «اکتیو» و «حیات» شناخته شده است. وی در ادامه به مهم‌ترین برنامه‌های شرکت اشاره کرد و گفت: افزایش سهم فروش، رهبری بازار داخلی و شناخته شدن به‌عنوان قطب تولیدی محصولات شوینده و بهداشتی در کشورهای منطقه جزو چشم‌اندازها و افزایش رضایتمندی مشتریان از طریق شناسایی و برآورده‌سازی نیازمندی آنها و بهبود سطح کمی و کیفی محصولات با هدف ارتقای بهداشت خانه و خانواده به‌عنوان ماموریت این شرکت در دستور کار قرار گرفته است.

حتما بخوانید :  بهترین محل برای آرام گرفتن نقدینگی بورس است

مظفری در ادامه سهم «قرن» از بازار را ۸ درصد عنوان کرد و افزود: برنامه‌ریزی برای دستیابی به سهم بازار ۱۰ درصدی در افق ۱۴۰۰ را داریم. همچنین برای توسعه شرکت و تولید محصولات جدید متناسب با نیازهای جامعه درحال پایه‌گذاری هستیم. ضمن اینکه برنامه افزایش صادرات به میزان ۱۰ درصد از فروش سالانه در افق چشم‌انداز قرار گرفته است. به گفته مظفری، شرکت پدیده شیمی قرن صادرات محصولات به عمان و عراق را از سال گذشته آغاز کرده و برنامه برای صادرات به تاجیکستان، ترکمنستان و ارمنستان و کشورهای حوزه اوراسیا را نیز در دست دارد. بنابر این گزارش، درحالی سهمیه ۱۰۰سهم برای هر کد معاملاتی در این عرضه درنظر گرفته شده بود که به‌دلیل استقبال زیاد سرمایه‌گذاران، سهمیه هر فرد به ۶۷ سهم رسید و در نهایت هر سهم «قرن»، ۱۷۰۰ تومان کشف قیمت شد.

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

بهادر بیژنی گفت: با توجه به امضای توافقنامه ها و تعریف پروژه های مشترک با بورس دیگر کشورها، حضور خریداران و فروشندگان خارجی در بورس کالا دور نخواهد بود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.