2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع امروز ایران خودرو به منظرو افزایش سرمایه در محل شرکت ساپکو به صورت آنلاین برگزار شد؛ در این مجمع افزایش سرمایه ۱۸۷۲ درصدی مورد تصویب قرار گرفت و سرمایه این خودروساز به رقم ۳٫۰۱ هزار میلیارد تومان رسید. افزایش سرمایه ایران خودرو در مجمع تصویب شد

به گزارش رادیو سهام، شرکت ایران خودرو بعد از اعلام زمان برگزاری مجمع فوق العاده در هفته گذشته، امروز مجوز افزایش سرمایه ۱۸۷۲ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را از سازمان بورس گرفت و در محل شرکت ساپکو به صورت آنلاین اقدام به تشکیل مجمع کرد.

در این رویداد، ۶۴ درصد از سهامداران حاضر با افزایش سرمایه “خودرو” از ۱٫۵۳ به ۳٫۰۱ هزار میلیارد تومان موافقت کردند تا زمینه اصلاح ساختار مالی و خروج از زیان انباشته فراهم شود.

براساس این گزارش، در ابتدای جلسه فیض بخش رییس مجمع گفت: عملکرد گروه مدیریتی ایران خودرو در حوزه داخلی‌سازی قطعات پیشرفته و توسعه محصولات جدید قابل تقدیر و برای ارتقای این میسر نیازمند حمایت سهامداران است.

فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو هم با اعلام اقدامات برای توسعه فعالیت‌ها بر ضرورت انجام این افزایش سرمایه تاکید کرد و گفت: با افزایش سرمایه ، ایران‌خودرو در آستانه ۵۹ سالگی دوباره متولد شد و با تدوین برنامه‌های جدید به جایگاه اصلی بازخواهد گشت.

حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «کاذر»

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

جزئیات جدید از آزادسازی سهام عدالت
رئیس سازمان بورس گفت: قابلیت وثیقه‌گذاری و استفاده از کارت اعتباری و وام بانکی توسط مشمولان سهام عدالت نیز در شورای عالی بورس بررسی شد و اکنون منوط به تصمیم‌گیری بانک مرکزی است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.