تاریخ: ۱۲:۱۵ :: ۱۳۹۹/۰۱/۱۲

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 3٫۰۰ out of 5)
Loading...

گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، خریدار و فروشنده سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری‌های خود ۲۴ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد. بررسی عملکرد یک ماهه "واتی"

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند با سرمایه ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۲۹ اسفند سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۵۱۰ میلیارد و ۶۳۹ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۱ هزار و ۲۲۷ میلیارد و ۵۲۳ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۳۳۹ میلیارد و ۴۲۳ میلیون ریال به ۳ هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند نیز با کاهش یک هزار و ۳۴۶ میلیارد و ۳۶۹ میلیون ریال معادل ۳۹ هزار و ۸۸۱ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال محاسبه شد.

واتی” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۳۲ میلیارد و ۲۱۲ میلیون ریال به مبلغ ۵۶ میلیارد و ۴۰۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۲۴ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند طی دوره یک ماهه منتهی به اسفند ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳۷۱ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال خریداری کرد.

خبر انتخاب شده برای شما

جزئیات جدید از آزادسازی سهام عدالت
رئیس سازمان بورس گفت: قابلیت وثیقه‌گذاری و استفاده از کارت اعتباری و وام بانکی توسط مشمولان سهام عدالت نیز در شورای عالی بورس بررسی شد و اکنون منوط به تصمیم‌گیری بانک مرکزی است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  پتروشیمی جم در دوماه اول 99 افت داشت