عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران تشريح كرد:

2682, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 4٫۰۰ out of 5)
Loading...

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران می‌گوید: پیش‌بینی قیمت دلار سخت است اما با توجه به شرایط جدید در بخش اقتصاد معتقدم که قیمت دلار در سال جدید از ۱۶ هزار تومان فراتر خواهد رفت. پیش بینی قیمت دلار در سال جدید

به گزارش رادیوسهام، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در پاسخ به این پرسش که آیا با شیوع ویروس کرونا قیمت دلار در مرز ۱۶ هزار تومان ثابت باقی می‌ماند؟ گفت: شیوع ویروس کرونا تمام معادلات اقتصادی را برهم زده است. به دلیل شیوع این ویروس قیمت طلا و دلار به یک باره گران شده و این در حالی است که روند قیمت نفت در سرازیری قیمت طی می‌کند. با توجه به بسته شدن مرزها تولید کالاها نیز به حداقل می‌رسد و شرایط اقتصادی در سال ۹۹ بدتر خواهد شد.

یلدا راهدار افزود: در این روزها به دلیل رکود عمیق در تمام صنوف و واحدهای تولیدی تمام فعالان اقتصادی دست به عصا راه می‌روند. البته کسانی که قصد انجام سرمایه‌گذاری در بخش‌های صنعتی داشته‌اند نیز از سر ریز کردن سرمایه‌هایشان در بخش تولید منصرف شده‌اند. آنچه مشخص است در سال ۹۹ شاهد تعدیل نیروس انسانی بنگاه‌های صنعتی خواهیم بود و تعدیل نیروی انسانی نیز افزایش خواهد یافت.

حتما بخوانید :  پیش بینی آینده قیمت طلا به روایت رییس اتاق بازرگانی شیراز

او با اشاره به قیمت دلار در سال ۹۹ اظهار کرد: پیش‌بینی قیمت دلار سخت است اما با توجه به شرایط جدید در بخش اقتصاد معتقدم که قیمت دلار در سال جدید از ۱۶ هزار تومان فراتر خواهد رفت.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار
رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با بیان اینکه روند کاهشی قیمت خودرو آغاز شده اما تقاضای واقعی برای خرید وجود ندارد، معتقد است که روند بازار خودرو کاملا وابسته به عرضه خودروسازان خواهد بود.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.