تاریخ: ۱۴:۱۷ :: ۱۳۹۹/۰۱/۱۹

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

گروه دارویی تامین (تی‌پی‌کو) هم‌زمان با روز جهانی بهداشت (۷ اپریل) و با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در محل کارخانجات داروپخش از محصول جدید دارویی رونمایی کرد. «تیپیکو» ظرفیت تولید روزانه را افزایش می‌دهد

به گزارش رادیو سهام، دکتر پویا فرهت، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تی‌پی‌کو)، در این آیین، از عرضه سهام یک شرکت دارویی آنتی‌بیوتیک‌سازی بزودی در تابلو بورس خبر داد.

 مدیرعامل تی‌پی‌کو، با تاکید بر سهم تی‌پی‌کو در بازار تولید محصولات نهایی و مواد اولیه تصریح کرد: در زمینه توزیع و پخش دارو و همچنین فرصت‌سازی برای جوانان نیز پیشگام هستیم.

دکتر پویا فرهت، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (تی‌پی‌کو) در این آیین، با بزرگ‌داشت یاد شهدای صنعت دارویی کشور گزارش فعالیت‌های تی‌پی‌کو را ارایه و اظهار کرد: تمامی تلاش ما بر این است که صداقت، شفافیت و حق‌الناس را رعایت کنیم و سرلوحه کارمان قرار دهیم.

گفتنی است؛ گروه دارویی تامین که شامل ۲۵ شرکت در زنجیره تامین داروست، قرار بود از این ۷ محصول جدید خود در زمستان ۹۸ رونمایی کند اما به دلایل و شرایط ویژه کشور زیر تاثیر کرونا ویروس، این مهم امروز، همزمان با روز جهانی بهداشت انجام شد.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

بانک خاورمیانه در اردیبهشت ماه سال جاری ۱۶٫۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که نسبت به ماه قبل افزایش ۳۳ درصدی داشته است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  خودروسازان در فروردین و اردیبهشت چه کردند؟