تاریخ: 18:57 :: 2020/04/29

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

برنامه افزایش سرمایه ۳ شرکت حاضر در بازار سهام اعلام شد.

به گزارش رادیو سهام به نقل از کدال، شرکت فولاد افزا سپاهان از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش سرمایه ۶۷ درصدی خبر داد. «فافزا» در نظر دارد سرمایه فعلی را از ۹ به ۱۵ میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو زرد بازار پایه فرابورس از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته اعمال خواهد شد تا صرف اجرای طرح بریکت ریزدانه های آهک براساس قرارداد ۱۰ ساله BOT با فولاد مبارکه و مقدمات حضور در بازار دوم فرابورس شود.

همچنین شرکت فرآورده های نسوز ایران مجوز افزایش سرمایه ۱۱۵ درصدی را از سازمان بورس دریافت کرد و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد. «کفرا» سرمایه فعلی را از ۳۷٫۲ به ۸۰ میلیارد تومان می رساند. ۲۱٫۸ میلیارد تومان از تامین مالی این شرکت از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و ۲۰٫۸ میلیارد تومان دیگر از محل سود انباشته اعمال می شود تا قادر به اجرای طرح فرآوری مواد اولیه جمبزه (علی آباد) شود.

در همین حال شرکت کاشی و سرامیک سینا که جهت بررسی وضعیت اطلاعاتی تا ۱۵ اردیبهشت با تعلیق نماد روبرو شده از برنامه افزایش سرمایه ۲۳۵ درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی خبر داد. «کساوه» درصدد است سرمایه فعلی را از ۵۲٫۹ به ۱۷۷٫۴ میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی در صورت موافقت سازمان بورس صرف اجرای پروژه های در دست خواهد شد.

حتما بخوانید :  "سفار" ۱۶۸۳ ریال سود ساخت

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

تصویب دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی
جلسات غیرعلنی امروز مجلس درحالی با حضور وزیر اقتصاد و وزیر صمت برگزار شد که رئیس مجلس از توافق مجلس و دولت درباره بازار فولاد خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.