تاریخ: 5:28 :: 2020/05/10

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۲ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در یک سال مالی توانست به ازای هر سهم دو هزار و ۹۵ریال سود پوشش دهد. پوشش سود ٢٠٩۵ ریالی «کفرا» برای هر سهم

به گزارش رادیوسهام، شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در اطلاعات و صورت‌های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ اعلام کرد که طی این دوره سود انباشته شرکت به ۹۸۹میلیارد ریال رسیده است.

همچنین سود خالص دوره به مبلغ ۷۸۱میلیارد ریال و سود عملیاتی به مبلغ ۹۹۵میلیارد ریال رسید. «کفرا» در این دوره فروش خود را ۳۹هزار و ۷۹۵تن محصولات و به ارزش ۳هزار و ۱۷۹میلیارد ریال بوده است که توانسته سود ناخالص را یک هزار و ۱۴۲میلیارد ریال ثبت کند.

این شرکت در برنامه های خود به تنوع تولید و فروش، ورود به بازارهای بین المللی وجذب مشتریان جدید، تحقیق در زمینه کاهش بهای تمام شده با توجه به نوع ترکیب تولید و فروش محصولات می‌پردازد.

«کفرا» در خصوص تشریح برنامه های خود در جهت تکمیل طرح های توسعه اعلام کرد که در نظر دارد به منظور تغذیه خط اصلی تولید و تامین زنجیره تامین نسبت به راه‌انداری طرح توسعه تا تاریخ پیش‌بینی شده اقدام کند. همچنین این شرکت با تشکیل کمیته وصول مطالبات نسبت به تامین مالی اقدام ودر صورت نیاز از تسهیلات استفاده می کند و علاوه بر این استراتژی شرکت بر مبنای فروش نقدی قرار داده شده است.

حتما بخوانید :  روند نزولی بورس تا کی ادامه دارد؟

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تصویب دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی
جلسات غیرعلنی امروز مجلس درحالی با حضور وزیر اقتصاد و وزیر صمت برگزار شد که رئیس مجلس از توافق مجلس و دولت درباره بازار فولاد خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.