2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

بانک اقتصاد نوین با صدور اطلاعیه ای جزییات برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام خود برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه را اعلام کرد.

به گزارش رادیو سهام، در اطلاعیه بانک اقتصاد نوین که در سامانه کدال منتشر شده آمده است که دستورجلسه مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت شامل استماع گزارش هیئت ‌مدیره و گزارش بازرس قانونی در خصوص افزایش سرمایه بانک و اتخاذ تصمیم در خصوص افزایش سرمایه بانک و اصلاح ماده مربوط در اساسنامه است.

بر این اساس سهامداران می‌توانند برای شرکت در این مجمع رأس ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۹ به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، بلوار اسفندیار، شماره ۲۴، ساختمان مرکزی بانک اقتصاد نوین، طبقه دهم تشکیل مراجعه کنند.

 همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا و بخشنامه شماره ۲۰ اسفند ماه ۹۸ ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم صدور مجوز برگزاری مجامع با حضور بیش از ۱۵ شخص حقیقی یا حقوقی، از سهامداران محترم تقاضا می‌شود برای حفظ سلامت خود از حضور در مجمع خودداری کنند  و از طریق لینک live.enbank.ir به صورت برخط (online) و مستقیم برگزاری مجمع مورد اشاره را مشاهده کنند.

از سویی دیگر به منظور حفظ سلامت خود و دیگران ضمن تاکید بر خودداری از حضور در مجمع، در صورت تمایل به حضور، استفاده از ماسک و دستکش مناسب و همراه داشتن خودکار و یادداشت شخصی الزامی است.

حتما بخوانید :  سود هر سهم "تاپیکو" ۱۱۹ درصد افزایشی شد

افزون بر این، با توجه به جلوگیری از ورود افراد دارای علائم بیماری بر اساس پروتکل های بهداشتی، لازم است سهامداران در صورت بروز یا احساس این علایم از حضور در مجمع خودداری کنند.

اطلاعیه برگزاری مجمع فوق العاده بانک اقتصاد نوین

برگزاری مجمع بانک اقتصادنوین با هدف افزایش سرمایه

منبع: ایبِنا

خبر انتخاب شده برای شما

سود سال‌های آینده بورس پیش‌خور شد؟
شاخص کل در بازار بورس امروز (‌سه‌شنبه) ۱۳ هزار و ۹۶۵ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۵۸۱ هزار واحد رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.