تاریخ: 12:20 :: 2020/05/11

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در صورت های مالی ۱۲ماهه سود هر سهم را ۲۰۷ریال اعلام کرد. 

به گزارش رادیو سهام، شرکت داروسازی سبحان انکولوژی در آخرین گزار خود به سود عملیاتی ۵۷۹میلیارد ریالی اشاره کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال مالی گذشته رشد ۳۸درصدی را تجربه کرده است.

این شرکت سود خالص این دوره را ۱۵۰میلیارد ریال و سود انباشته را ۱۷۸میلیارد ریال منتشر کرده است. «دسانکو» با سرمایه ۸۶۱میلیارد ریالی به ازای هرسهم ۲۰۷ریال سود محقق ساخته است.

این شرکت در برنامه های سال مالی جاری به دنبال توسعه و تنوع محصولات جدید است و همچنین افزایش نوآوری در تولید محصولات جدید را در دستور کار خود قرار داده است. «دسانکو» رشد صادرات محصولات به کشورهای همسایه و حفظ و نگهداری تولید مطابق با استانداردهای صنعت داروسازی را از اولویت های خود اعلام کرده است. این شرکت در پی افزایش تعداد شرکت های پخش و افزایش حج فروش محصولات، افزایش سهم محصولات جدید و کارمزدی و بی نیاز به API وارداتی در سبد تولید شرکت و برگزاری برنامه های بازاریابی هدفمند جهت افزایش سهم فروش محصولات است.

«دسانکو» کاهش دوره وصول مطالبات و جایگزینی تسهیلات ارزان قیمت را عملیاتی می کند و همچنین به دنبال اصلاح ساختار سرمایه از طریق افزایش سرمایه شرکت از ۸۶۱ میلیارد ریال به ۹۶۱ میلیارد ریال است.

حتما بخوانید :  سرکوب قیمت فولاد، عامل تضییع حقوق 50 میلیون سهامدار

تکمیل خطوط تولید به منظور افزایش ظرفیت خط تولید محصولات و راه اندازی سیستم تسویه فاضلاب – مایع سوز از دیگر برنامه های این شرکت است. «دسانکو» در این گزارش به راه اندازی خط فریز درایر ۱۵ متری، خرید چیلر تراکمی و راه اندازی ماشین گرانول ساز اشاره کرده است.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

تصویب دو فوریت لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی
جلسات غیرعلنی امروز مجلس درحالی با حضور وزیر اقتصاد و وزیر صمت برگزار شد که رئیس مجلس از توافق مجلس و دولت درباره بازار فولاد خبر داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.