2067, 2068, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

مجمع شرکت صنایع خاک چینی ایران (کخاک) برای سال مالی ۹۸ به ازای هر سهم سود ۳۵۰ تومانی تصویب کرد. برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «کخاک»

به گزارش رادیو سهام به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع خاک چینی ایران، این مجمع با حضور نماینده شرکت سرمایه گذاری صدرتامین، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت و سهامداران حقیقی و حقوقی با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

مدیرعامل شرکت صنایع خاک چینی ایران در این جلسه با ارائه فعالیت های این شرکت از افزایش تولید و فروش در سال گذشته خبر داد.

سلیمان نوروزی با اشاره به جایگاه این شرکت در کشور گفت:  این شرکت با توجه به میزان تولید، فروش و مرغوبیت و ثبات کیفیت محصول فرآوری دارای رتبه اول در کشور است.

وی در مورد اقدامات سالجاری افزود: روند احداث پروژه بتن سبک گازی با پیشرفت فیزیکی ۴۱درصدی در حال انجام است و این شرکت برنامه بررسی پروژه های جوهر رنگی، شیشه مواد غذایی، شهرک سرامیکی، خط تولید پنج شرکت و تجهیز ناوگان حمل و نقل را دارد که در صورت جمع بندی و اخذ مصوبات لازم عملیاتی خواهند شد.

طبق گزارش ارائه شده از سوی مدیرعامل این شرکت سرمایه شرکت در تاریخ  ۹۸.۱۱.۱۶ از مبلغ ۳۷۵ میلیارد ریال به مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال تغییر یافته و قیمت هر سهم در بورس طی سه سال اخیر نسبت به سال قبل، حدوداً سه برابر شده است.

حتما بخوانید :  "سیتا" سود هر سهم خود را ۱۲ درصد افزایش داد

بر اساس این گزارش، فروش شرکت از مبلغ ۱.۱۰۷ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۷ به مبلغ ۲.۰۹۲ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ رسیده که نشان دهنده رشد ۸۹ درصدی می باشد.همچنین درآمدهای غیر عملیاتی از مبلغ ۱۲۵ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۷ به مبلغ ۲۷۱ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ رسیده که رشدی معادل ۱۱۷ درصد را نشان می دهد.سود خالص پس از کسر مالیات از مبلغ ۹۱۱ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۷ به مبلغ ۱.۶۸۲ میلیارد ریال در سال ۱۳۹۸ رسیده که نمایانگر رشد ۸۵ درصدی است.

در پایان این مراسم، هیات رئیسه مجمع ضمن تشکر از هیات مدیره، مدیرعامل و کارکنان شرکت بابت عملکرد درخشان در سال ۱۳۹۸ مقرر نمود، از سود قابل تقسیم، مبلغ ۱.۷۵۰ میلیارد ریال به سهامداران پرداخت گردد که با این تصمیم به ازای هر سهم مبلغ ۳.۵۰۰ ریال سود تعلق خواهد گرفت همچنین مقرر شد جهت اجرای پروژه ها طرح توجیهی جهت افزایش سرمایه ارائه و مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

سود سال‌های آینده بورس پیش‌خور شد؟
شاخص کل در بازار بورس امروز (‌سه‌شنبه) ۱۳ هزار و ۹۶۵ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۵۸۱ هزار واحد رسید.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.