2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

سکه تمام بهار آزادی ساعت ۱۶ روز دوشنبه به قیمت ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید و نسبت به روز گذشته با ۲۸۰ هزار تومان افزایش قیمت روبه‌رو شد.

به گزارش رادیو سهام، قیمت سکه تمام بهار آزادی ساعت ۱۶ روز دوشنبه به قیمت ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید و نسبت به روز گذشته با ۲۸۰ هزار تومان افزایش قیمت روبه‌رو شد. سکه در حالی به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد که از آغاز سال تا کنون، ۲۶ درصد رشد کرده است. د

لار و اونس طلای جهانی به‌عنوان دو عامل تاثیرگذار بر روند قیمت سکه در همین بازه زمانی به ترتیب ۱۰ و ۲۰درصد رشد داشته‌اند. تشکیل صف خرید برای گواهی سپرده سکه و اختلاف قیمت آن با بازار آزاد منجر به تعلیق خرید و فروش این اوراق توسط بازارساز شد.

سیاست‌گذار در سال ۹۷ نیز با افزایش ناگهانی قیمت، دستور ممنوعیت معاملات در بازار آتی را صادر کرد، اما طبق تجربه سال ۹۷، اعمال محدودیت‌ها نتوانست جلوی روند صعودی قیمت را بگیرد.

منبع: دنیای اقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

پیش بینی جالب از قیمت طلا در بازار
هرچند قیمت جهانی طلا در هفته‌های اخیر تحت تاثیر عوامل مختلف نوسانات زیادی را تجربه کرده و هنوز از کانال هزار و ۷۰۰ دلار عبور نکرده، اما همچنان بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که فلز زرد به‌زودی رکوردهای جدیدی را به‌ثبت خواهد رساند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  سکه و طلا ارزان شدند
برچسب ها: , ,