تاریخ: ۵:۰۲ :: ۱۳۹۹/۰۲/۳۱

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت فولاد آلیاژی ایران در صورت های مالی ۱۲ماهه برای هرسهم یک هزار و ۳۰۱ریال سود محقق کرد. تحقق سود ۱۳۰۱ریالی برای هر سهم"فولاژ"

به گزارش رادیو سهام به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت فولاد آلیاژی ایران در یکسال مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ توانست با رشد ۹۴درصدی سود هرسهم سال مورد گزارش نسبت به سال مالی۱۳۹۷، سود یک هزار و ۳۰۱ریالی برای هرسهم را پوشش دهد.

این شرکت ۵هزار و ۵۰۰میلیارد ریالی سود عملیاتی یکساله خود را ۶هزار و ۴۸۳میلیارد ریال و سود خالص را ۵هزار و ۶۴۶میلیارد ریال رقم زد. همچنین سود انباشته «فولاژ» به ۷هزار و ۵۷۶میلیارد ریال رسید.

اهداف و برنامه های راهبردی این شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات در سال جهش تولید، گذار از ظرفیت اسمی کارخانه  و فروش حداکثری با نگاه به بازار هدف جدید است.

این شرکت اعلام کرد پروژه یزد۱ با پیشرفت ۴۶درصدی پیش بینی می شود در ۱۵اسفند۱۴۰۰ به بهره برداری برسد. «فولاژ» قصد دارد تمام تلاش خودرا به کار گیرد و پروژه های خود را به اتمام برساند.

این شرکت در سال جهش تولید، به دنبال کاهش قیمت تمام شده محصول و افزایش فروش در گرید های خاص است. علاوه بر این تلاش مدیریت شرکت در جهت کاهش قیمت تمام شده محصولات و فروش گرید های جدید در سبد فروش محصولات در سال ۱۳۹۹ است.

خبر انتخاب شده برای شما

جزئیات جدید از آزادسازی سهام عدالت
رئیس سازمان بورس گفت: قابلیت وثیقه‌گذاری و استفاده از کارت اعتباری و وام بانکی توسط مشمولان سهام عدالت نیز در شورای عالی بورس بررسی شد و اکنون منوط به تصمیم‌گیری بانک مرکزی است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  پیش بینی 81 نفر از بزرگان بازار طلا و ارز از آینده قیمتی آن ها