تاریخ: 11:36 :: 2020/06/02

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری مسکن در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، با کاهش ۴۳ میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال به ۴۴ هزار و ۷۹۵ میلیارد و ۷۱ میلیون ریال رسید.

به گزارش رادیو سهام، گروه سرمایه‌گذاری مسکن با سرمایه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹را حسابرسی نشده منتشر کرد.

گروه سرمایه‌گذاری مسکن با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ اردیبشهت سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۶۱۴ میلیارد و ۹۲۸ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۴۴ هزار و ۸۳۹ میلیارد و ۵۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۱۶ میلیارد و ۹۴۶ میلیون ریال به ۴ هزار و ۶۳۱ میلیارد و ۸۷۴ میلیون ریال رسید. ارزش بازار گروه سرمایه‌گذاری مسکن با کاهش ۴۳ میلیارد و ۹۸۱ میلیون ریال معادل ۴۴ هزار و ۷۹۵ میلیارد و ۷۱ میلیون ریال محاسبه شد.

ثمسکن” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۸۸ میلیارد و ۱۷۰ میلیون ریال به مبلغ ۲۷۱ میلیارد و ۹۴ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۸۲ میلیارد و ۹۲۴ میلیون ریال سود کسب کرد .

گروه سرمایه‌گذاری مسکن طی دوره یک ماهه منتهی به اردیبهشت ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۰۵ میلیارد و ۱۱۶ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

جزئیات جدید از آزادسازی سهام عدالت
شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه‌ای، فرایند آگاهی سهامداران سهام عدالت از کارگزار ناظر خود را اعلام کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  بازار سهام ایران در انتظار تغییرات جدید