2681, 2224, 
[ratings]

دبیر اتحادیه طلای تهران می‌گوید: چنانچه ثبات بازار ارز و انس جهانی طلا ادامه داشته باشد، قیمت طلا تا پایان خرداد ماه گران نخواهد شد. قیمت طلا تا پایان خرداد چه می‌شود؟

به گزارش رادیو سهام، دبیر اتحادیه طلای تهران درباره روند قیمت طلا تا پایان خرداد گفت: تقاضا در بازار مصنوعات طلا و سکه وجود ندارد و میزان معاملات طلا نسبت به ماه‌های گذشته به حداقل رسیده است. در این شرایط با توجه به کاهش سطح درآمدها، مردم طلا نمی‌خرند و افراد بیشتر فروشنده طلا هستند.

نادر بذرافشان افزود: از ابتدای هفته شاهد ثبات قیمت دلار در بازار بودیم. نبود تقاضا و ثبات انس جهانی طلا از جمله دلایلی است که باعث ثبات قیمت طلا شد. روز دوشنبه اخیر قیمت انس جهانی طلا نیز به هزار و ۷۳۷ دلار رسید و پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که چنانچه ثبات بازار ارز و انس جهانی طلا ادامه داشته باشد، قیمت طلا تا پایان خرداد ماه گران نخواهد شد.

قیمت انواع سکه چقدر است؟

او با اشاره به قیمت انواع سکه اظهار کرد: طبق آخرین معاملات روز دوشنبه قیمت یک قطعه سکه تمام بهار آزادی هفت میلیون و ۴۱۰ هزار تومان بوده است. همچنین نیم سکه نیز به قیمت سه میلیون ۷۴۰ هزار تومان معامله شده است. ربع سکه هم به قیمت دو میلیون و ۳۰ هزار تومان رسید. همچنین طلای ۱۸ عیار نیز به قیمت ۷۲۷ هزار تومان معامله شد. در حقیقت حباب سکه نسبت به هفته گذشته ۱۰۰ هزار تومان کاهش یافت و حالا سکه ۳۰۰ هزار تومان حباب دارد.

منبع: تجارت‌نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

هجوم مردم برای خرید دلار | ماجرا چیست؟
برخی می گویند قیمت ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار دلار عدد سرنوشت سازی است چرا؟
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.