تاریخ: 9:09 :: 2020/06/07

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

شرکت تولید برق عسلویه مپنا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم یک هزار و ۱۱۸ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۸۴۳ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۳۳ درصدی برخوردار است. همچنین نسبت به گزارش حسابرسی نشده این شرکت، تغییری مشاهده نمی‌شود.

به گزارش رادیو سهام، شرکت تولید برق عسلویه مپنا با سرمایه ۷۲۸ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت تولید برق عسلویه مپنا در دوره یاد شده، مبلغ ۸۱۳ میلیارد و ۵۸۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۱۱۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۳۳ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده این شرکت، تغییری مشاهده نمی‌شود.

“بمپنا” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۶۱۳ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۸۴۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

حتما بخوانید :  "افق" به هر سهم ۴۶۲۲ ریال اختصاص داد

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه عالیس در بورس تا ۳ ماه دیگر
بازار سهام نسبت به عبور قیمت دلار از نرخ ۱۸ هزار تومان در بازار آزاد و ورود به کانال قیمتی ۲۲ هزار تومان واکنش مثبت نشان داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.