تاریخ: 9:06 :: 2020/06/07

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

پس از افشای اطلاعات گروه الف در خصوص صدور مجوز افزایش ۵۵ درصدی قیمت شکر، نمادهای قندی بورس امروز (یکشنبه) بدون محدودیت دامنه نوسان معامله می‌شوند.

به گزارش رادیو سهام، پس از تصویب افزایش قیمت شکر توسط کارگروه تنظیم بازار و وزارت صنعت معدن و تجارت، نمادهای قند و شکر به دلیل افشای این اطلاعات با اهمیت گروه الف، امروز متوقف شده و پس از ۶۰ دقیقه در بازار سهام بدون محدودیت دامنه نوسان بازگشایی می‌شوند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در وبسایت کدال، بر اساس مصوبه جلسه کارگروه تنظیم بازار در ۱۲ خرداد امسال، قیمت مصوب شکر تولید داخل برای سال ۱۳۹۹ از هر کیلوگرم ۴۰۵۰ تومان به ۶۳۰۰ تومان افزایش می‌یابد. البته این رقم، قیمت درب کارخانه است و قیمت خرده‌فروشی بعدا اعلام خواهد شد.

افزایش ۵۵ درصدی قیمت شکر در حالی به تصویب رسیده است که سهامداران نمادهای قندی در بورس از مدت‌ها قبل منتظر تصویب آن بودند. حال باید دید نمادهای قندی که به نوعی جزو جامانده‌های رشد بورسی به حساب می‌آیند در هنگام بازگشایی چه واکنشی به این مصوبه خواهند داد.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

عرضه اولیه عالیس در بورس تا ۳ ماه دیگر
بازار سهام نسبت به عبور قیمت دلار از نرخ ۱۸ هزار تومان در بازار آزاد و ورود به کانال قیمتی ۲۲ هزار تومان واکنش مثبت نشان داد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «ختوقا»