2067, 2068, 
[ratings]

سود سالنه نفت پارس اعلام شد. برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «شنفت»

به گزارش رادیو سهام به نقل از کدال، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت نفت پارس (نماد شنفت)، برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸ روز پنج‌شنبه گذشته در محل پالایشگاه این شرکت در کیلومتر ۲۲ جاده مخصوص برگزار شد. پرویز راحت، مدیرعامل شرکت توسعه انرژی تدبیر و رئیس مجمع، ضمن تشکر از عملکرد تیم مدیریت شرکت، سرمایه‌گذاری نفت پارس در طرح اتان‌گیری پالایش پارسیان سپهر را که به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید، پشتوانه محکمی برای آینده نفت پارس توصیف کرد.

حمیدرضا خلیلی، مدیرعامل شرکت نفت پارس نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد مدیریت در سال ۱۳۹۸، رقابت شدید در صنعت، موضوع قیمت‌گذاری خوراک، مشکلات مربوط به صادرات و تامین ارز مورد نیاز شرکت‌ها را از جمله چالش‌های اصلی صنعت روان‌کارها ذکر کرده و اقدامات شرکت را در مواجهه با این چالش‌ها تشریح کرد.

خلیلی با اشاره به رکوردهای به‌دست آمده در فروش و سودآوری، کسب رتبه اول در چهارمین جایزه ملی تعالی و پیشرفت و دریافت تندیس بلورین جایزه را نشان همدلی و همسویی و موثر بودن اقدامات و تمهیدات تیم مدیریت شرکت ذکر کرده و این نوید را به سهامداران داد که با بهره‌برداری از پروژه پالایش پارسیان سپهر، شرکت نفت پارس قدرتمندترین شرکت روان‌ساز کشور از نظر میزان دارایی‌ها خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نفت پارس با اشاره به چالش‌های مربوط به شیوع ویروس کرونا، راه‌اندازی بزرگ‌ترین کارخانه تولید ماسک در کشور با سرمایه‌گذاری هلدینگ توسعه انرژی تدبیر و اجرای کار توسط تیم فنی نفت پارس را نشان تخصص و تعهد نیروهای شرکت دانست و تاکید کرد که این ظرفیت با ارزش برای اجرای پروژه‌های توسعه‌ای شرکت به‌کار گرفته می‌شود.

پس از قرائت گزارش حسابرس قانونی و پاسخ مدیران شرکت و تعیین تکالیف مربوطه و همچنین پاسخ به سوالات سهامداران حاضر در جلسه، صورت‌های مالی شرکت به اتفاق آرا مورد تصویب قرار گرفت. تقسیم سود به میزان ۹۰ درصد سود خالص شرکت در سال ۱۳۹۸ معادل ۱۵۰۰ ریال به ازای هر سهم و همچنین تعیین پاداش هیات‌مدیره به میزان ۲۰۰ میلیون تومان از مصوبات بعدی مجمع بود که البته نمایندگان شرکت توسعه انرژی تدبیر در هیات‌مدیره، طی اقدامی قابل تقدیر مبلغ تعیین شده را به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با هدف اختصاص به فعالیت‌های محرومیت‌زدایی و کمک به مشاغل آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا، اهدا کردند.

منبع: دنیای بورس

خبر انتخاب شده برای شما

«فولاژ» به ازای هر سهم سود 44 تومانی در 3 ماه گذشته ساخته است
شرکت فولاد آلیاژی ایران که این ماه ۱۴ درصد افت در مقدار فروش خود را تجربه کرده است با افزایش ۱۱ درصدی نرخ محصولات خود به درآمد ۶۹۰ میلیارد تومانی رسیده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.