تاریخ: ۷:۰۶ :: ۱۳۹۹/۰۴/۰۴

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۵ هزار و ۲۸۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۹۷۹ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۷۷ درصدی برخوردار است.

به گزارش رادیوسهام، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با سرمایه یک هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در دوره یاد شده، مبلغ ۵ هزار و ۲۸۵ میلیارد و ۴۵۱ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۵ هزار و ۲۸۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۷۷ درصدی برخوردار است.

“افق” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۹۷۸ میلیارد و ۵۰۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲ هزار و ۹۷۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

برخی کارشناسان معتقدند سهام از ارزش ذاتی خود دور شده است؛ اما بسیاری دیگر معتقدند نمی‌توان حکمی کلی برای همه سهام قابل معامله در بورس صادر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  "ستران" به ازای هر سهم سود 65.8 تومانی محقق کرد