تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

معاون مالی و اقتصادی هلدینگ زر، از انتشار اصلاحیه تغییر قیمت محصولات زر روی سایت کدال طی شب گذشته خبر داد و گفت: مانع خاصی برای عرضه اولیه غزر نداریم و تمامی موارد خواسته‌شده از سوی سازمان بورس را اطلاع‌رسانی کرده‌یم. "غزر" منتظر اعلام سازمان بورس برای زمان عرضه اولیه است

به گزارش رادیو سهام،رضا مشهدی‌زاده درباره دلیل تاخیر زمان عرضه اولیه غزر، اظهار کرد: سازمان بورس مدارک و مستنداتی برای برخی تغییر قیمت‌ها در محصولات زر و آنالیز و مقایسه آنها با سال گذشته را از ما درخواست کرده بود که دیشب با انتشار اصلاحیه‌ای در سایت کدال، اطلاعات درخواستی سازمان کامل شد.

وی افزود: برای نمونه، برخی از کالاهای تولیدی گروه زر، افزایش نرخ بیش از ۷۰ درصدی داشته‌اند و ما در توضیحات و اصلاحیه مذکور اعلام کردیم که این قیمت‌ها مشمول نرخ‌گذاری‌های سازمان حمایت نمی‌شود.

به گفته معاون مالی و اقتصادی زر، تنها دو، سوم از محصولات اصلی این هلدینگ (محصولات رشته‌ای و فرمی) مشمول قیمت‌گذاری سازمان حمایت می‌شود و سایر کالاهای تولیدی گروه صنعتی زر آزاد بوده و بر اساس عرضه و تقاضا، کشش بازار و همچنین قیمت رقبا، نرخ‌گذاری می‌شود.

مشهدی‌زاده، تصریح کرد: نرخ‌گذاری کالاهای آزاد و غیر مشمول گروه صنعتی زر هم با توجه به بازار مصرف و بدون اعمال نظر سازمان حمایت تعیین می‌شود و سازمان حمایت تنها بر آنها نظارت می‌کند.

حتما بخوانید :  اصلاح شاخص بورس به نفع بازار و سهامداران است

معاون مالی و اقتصادی هلدینگ زر، در پاسخ به این پرسش خبرنگار ما مبنی بر این‌که با اطلاع‌رسانی و انجام موارد درخواستی سازمان بورس، زمان عرضه اولیه زر، چه تاریخی است، اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: پس از انجام این موارد، ما هم منتظر اعلام سازمان بورس و تعیین زمان عرضه اولیه غزر هستیم.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

برخی کارشناسان معتقدند سهام از ارزش ذاتی خود دور شده است؛ اما بسیاری دیگر معتقدند نمی‌توان حکمی کلی برای همه سهام قابل معامله در بورس صادر کرد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.