2681, 2224, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (۱ votes, average: 5٫۰۰ out of 5)
Loading...

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا می‌گوید: با شروع داد و ستد در بازار پیش‌بینی ما این است که نرخ طلا ارزان شود. توصیه ما به مردم این است که برای خرید طلا صبر کنند. اگر قصد خرید طلا دارید بخوانید

به گزارش رادیو سهام، نایب رئیس دوم اتحادیه طلا می‌گوید: با شروع داد و ستد در بازار پیش‌بینی ما این است که نرخ طلا ارزان شود. توصیه ما به مردم این است که برای خرید طلا صبر کنند.

امروز نرخ دلار در صرافی ملی با ۲۰۰ تومان افزایش به ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید. آنچه فعالان بازار می‌گویند نرخ انس جهانی طلا نیز مدام در حال افزایش است؛ بنابراین با افزایش نرخ دلار و انس جهانی احتمال کاهش نرخ طلا در بازارهای داخلی کمی غیر قابل انتظار است. اما نایب رئیس دوم اتحادیه طلای تهران معتقد است نرخ طلا تا پایان هفته ارزان می‌شود.

نایب رئیس دوم اتحادیه طلا در پاسخ به این پرسش که آیا نرخ طلا تا پایان هفته ارزان خواهد شد؟  گفت: اکنون نرخ طلای ۱۸ عیار ۹۳۳ هزار و ۷۰۰ تومان است. نرخ طلا با توجه به صحبت‌ها اخیر رئیس کل بانک مرکزی ممکن است نزولی شود. همچنین پیش‌بینی می‌شود با شروع داد و ستد در بازار نرخ طلا ارزان شود.

حتما بخوانید :  یارانه مرداد امشب واریز می‌شود

محمد کشتی‌آرای افزود: روز گذشته نرخ طلا آنقدر شوکه‌کننده بود که معاملات طلا در بازار به مدت دو ساعت متوقف شد. اکنون نرخ انس جهانی طلا نیز هزار و ۷۷۶ دلار است. به دلیل نوسان قیمت‌ها متقاضی برای خرید طلا و سکه وجود ندارد. همچنین با این روند بازار به نظر می‌رسد مردم بیشتر فروشنده طلا باشند.

او در توصیه‌ای به مردم اظهار کرد: فعلا معاملات طلا در بازار متوقف است. توصیه ما به مردم این است که برای خرید طلا صبر کنند.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

قیمت بنزین سال آینده ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان می‌شود؟
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به تازگی از تهیه طرحی در مجلس به منظور تغییر در شیوه سهمیه بندی بنزین خبر داد که طبق اعلام شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تا کنون این طرح مصوب و ابلاغ نشده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.