تاریخ: ۱۱:۲۲ :: ۱۳۹۹/۰۴/۱۷

2067, 
[ratings]

شرکت ویتانا در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، به ازای هر سهم خود ۶۲۹ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۰۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۵۷ درصدی برخوردار است.

به گزارش رادیو سهام، شرکت ویتانا با سرمایه یک هزار و ۳۱۶ میلیارد و ۱۸ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت ویتانا در دوره یاد شده، مبلغ ۸۲۸ میلیارد و ۲۸۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۶۲۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۵۷ درصدی برخوردار است.

“غویتا” در دوره ۶ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۸، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲۴۰ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴۰۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، شرکت ویتانا در صورت های مالی تلفیقی ۶ ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، سود هر سهم را با افزایش ۵۹ درصدی نسبت به سال گذشته، ۶۲۹ ریال و سود خالص را ۸۲۷ میلیارد و ۸۳۶ میلیون ریال اعلام کرده بود.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

«فولاژ» به ازای هر سهم سود 44 تومانی در 3 ماه گذشته ساخته است
شرکت فولاد آلیاژی ایران که این ماه ۱۴ درصد افت در مقدار فروش خود را تجربه کرده است با افزایش ۱۱ درصدی نرخ محصولات خود به درآمد ۶۹۰ میلیارد تومانی رسیده است.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
برچسب ها: ,