تاریخ: 9:59 :: 2020/07/09

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

ایران خودرو بلوک ۸٫۵ درصدی بانک پارسیان را به ارزش کل ۷٫۹ هزار میلیارد تومان به صورت ۱۰ درصد نقد و باقی اقساط، به فروش می‌گذارد.

به گزارش رادیو سهام، ایران خودرو در حالی طی هفته های اخیر به یکی از مقبول ترین سهام بورس تبدیل و دارای صف خرید سنگین و رشد قیمت شده که زمان عرضه بلوک بانک پارسیان را اعلام کرد.

به این ترتیب ، مقرر است چهارشنبه آینده ۲۵ تیر بلوک ۸٫۵ درصدی “وپارس ” شامل بیش از ۱۳٫۲ میلیارد سهم به قیمت پایه هر سهم ۵۹۶ تومان و به ارزش ۷٫۹ هزار میلیارد تومان به صورت نقد و یا ۱۰ درصد نقد و باقی اقساط ، توسط کارگزاری بانک سپه روانه میز فروش بازار اول معاملات بورس شود.

این عرضه ایران خودروبه وکالت از شرکت های گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، تحقیق طراحی و تولید موتور ایران خودرو، گواه، مهندسی بازرگانی ارزش آفرینان نوین آرا و نمایندگی بیمه فردا ، انجام خواهد شد.

براساس  این گزارش ، شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو هم برنامه واگذاری بلوک ۷٫۰۳ درصدی سهام بانک پارسیان را اعلام کرده که باید منتظر جزییات آن بود.

منبع: بااقتصاد

خبر انتخاب شده برای شما

"وتجارت" به سود رسید
بانک تجارت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.
حتما بخوانید :  بورس در هفته سوم مردادماه به کدام سو می‌رود؟