تاریخ: 10:04 :: 2020/07/09

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

شرکت صنعتی سپنتا در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۴ هزار و ۱۲۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۲ هزار و ۸ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۰۵ درصدی برخوردار است. سود هر سهم "فپنتا" دو برابر شد

به گزارش رادیو سهام، شرکت صنعتی سپنتا با سرمایه ۵۴ میلیارد و ۱۷۳ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت صنعتی سپنتا در دوره یاد شده، مبلغ ۲۲۳ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۴ هزار و ۱۲۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۰۵ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده، تغییری مشاهده نمی‌شود.

“فپنتا” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۰۸ میلیارد و ۷۵۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲ هزار و ۸ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

حتما بخوانید :  پترول از واگذاری شاروم چقدر سود کرد؟

همچنین براساس این گزارش، شرکت صنعتی سپنتا در صورت های مالی تلفیقی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، سود هر سهم را با افزایش ۸۱ درصدی نسبت به سال گذشت.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

"وتجارت" به سود رسید
بانک تجارت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.