تاریخ: 10:00 :: 2020/07/09

2067, 
خیلی بدبدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

مدیر سرمایه گذاری کارگزاری بهگزین، حرکت بازار سرمایه را در مسیر انتظارات تورمی دانست و گفت: دولت همچنان با همکاری بانک مرکزی بازار سرمایه را جذاب نگه می دارد. 

به گزارش رادیو سهام، محمد گرجی آرا در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، با بیان اینکه این روزها شاید مبانی تحلیلی در بعضی سهم ها رعایت نشود، افزود: اینکه انتظارات تورمی، بازار را تا کجا برساند، بیشتر برمی گردد به اینکه شرایط سیاستگذار به لحاظ تعیین نرخ بهره و توان تزریق ارز و واکنش دهی در بازار ارز به چه صورت باشد.

این کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: با بررسی جمیع شرایط، به نظر می رسد که این بازار همچنان در سال ۹۹ صعودی باشد و تنها شتاب آن تغییر خواهد کرد.

‘گرجی آرا ادامه داد: بازار هم اکنون با دلار ۲۵ تا ۲۶ هزار تومان معاملات را انجام می دهد و تا زمانی که نرخ بهره به صورت واقعی منفی است و کشور در تنگنای ارزی قرار دارد، می شود گفت بازار سرمایه رشد آتی  نرخ ارز را پیش بینی و پیش خور می کند.

وی با بیان اینکه  DPS شرکت ها را با این نرخ دلار قیمت گذاری می کنند ، توضیح داد: هرچقدر قیمت دلار در بازار آزاد بالاتر باشد، شرایط قیمتی هم رشد بیشتری خواهد داشت .

حتما بخوانید :  دلایل پیش بینی تحلیلگران در مورد صعودی بودن بازار سهام

مدیر سرمایه گذاری کارگزاری بهگزین اظهار داشت: تا امروز بازارسرمایه با سیاست های دولت و بانک مرکزی، رشد خوبی داشته است.

خبر انتخاب شده برای شما

"وتجارت" به سود رسید
بانک تجارت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود ۱۰ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، از سودسازی در هر سهم حکایت دارد.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.