تاریخ: ۵:۲۲ :: ۱۳۹۹/۰۵/۰۹

2067, 
[ratings]

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۵۳۳ هزار و ۶۲۲ میلیارد و ۷۵۷ میلیون ریال به یک بیلیون و ۴۰۶ هزار و ۹۳۳ میلیارد و ۲۴۹ میلیون ریال رسید. مروری بر عملکرد یک ماهه "ومعادن"

به گزارش رادیو سهام، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت شده ۴۰ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ تیرماه سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴۳ هزار و ۳۴۲ میلیارد و ۷۶۹ میلیون ریال و ارزش بازار معادل ۸۷۳ هزار و ۳۱۰ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲ هزار و ۷۴۵ میلیارد و ۲۱۴ میلیون ریال به ۴۶ هزار و ۹۶ میلیارد و ۶۸۳ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات نیز با افزایش ۵۳۳ هزار و ۶۲۲ میلیارد و ۷۵۷ میلیون ریال به یک بیلیون و ۴۰۶ هزار و ۹۳۳ میلیارد و ۲۴۹ میلیون ریال محاسبه شد.

ومعادن” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۸۵۹ میلیارد و ۲۳۹ میلیون ریال به مبلغ ۲ هزار و ۹۷۷ میلیارد و ۲۶۶ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۱۱۸ میلیارد و ۲۷ میلیون ریال سود کسب کرد .

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات طی دوره یک ماهه منتهی به تیر ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۳ هزار و ۲۸۵ میلیارد و ۹۵۳ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع: سنا

خبر انتخاب شده برای شما

شرکت‌های حاضر در بازار سرمایه با هدف تامین منابع مورد نیاز طرح‌های توسعه‌ای یا اصلاح ساختار مالی، اقدام به افزایش سرمایه می‌کنند که در این بین گزارش‌های منتشر شده در سامانه کدال نشان می‌دهد نماد‌های زشریف، پاکشو، افق و امین برنامه افزایش سرمایه را دنبال می‌کنند.
همچنین می توانید مقالات آموزشی "موفقیت در بازار بورس" را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.